Agnieszka Chylińska i przykre doniesienia.
Jakub Kaminski/East News
Jakub Kossakowski - 25 Maja 2020

Media przekazały bardzo złe wieści. Chodzi o Agnieszkę Chylińską

Agnieszka Chylińska to gwiazda, która cieszy się ogromną popularnością i oddaniem fanów. Jednak ostatnie informacje na jej temat niestety nie napawają optymizmem. Z pewnością każdy wolałby, żeby sprawy przybrały inny obrót. Z czym musi zmierzyć się wokalistka?

Nie da się ukryć, że Agnieszka Chylińska to jedna z tych postaci w świecie branży rozrywkowej, która wzbudza ogromne zainteresowanie. Gwiazda wielokrotnie potrafiła zaskakiwać nas swoimi metamorfozami. Tym razem jednak media przekazały wyjątkowo złe wieści.

Krzysztof Krawczyk podzielił się ważnymi słowamiKrzysztof Krawczyk w końcu przerwał milczenie. Jego wyznanie wyciska łzy z oczuCzytaj dalej

Agnieszka Chylińska z pewnością będzie tego żałowała

W czasie pandemii Agnieszka Chylińska stała się wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio wspominaliśmy o tym jakim zdjęciem podzieliła się ze swoimi fanami z okazji swoich czterdziestych czwartych urodzin. Gwiazda z całą pewnością wie jak dbać o dobry kontakt z osobami, które stawiają ją sobie za wzór i uwielbiają jej twórczość. Niefortunnie ostatnie doniesienia mediów mogą zasmucić fanów wokalistki.

Okazuje się, że z powodu zagrożenia epidemiologicznego program "Mam talent" został usunięty z jesiennej ramówki TVN-u. Z pewnością wiele osób uzna to za wyjątkowo złe wieści. Cała ta sytuacja odbije się bezpośrednio na życiu wokalistki. Czego może spodziewać się w tej sytuacji Agnieszka Chylińska?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał WiśniewskiZostawiła Wiśniewskiego dla kobiety. Dzisiaj ciężko ją poznać, szaleje z wyglądem jak jej były mążCzytaj dalej

Odwołanie "Mam talent" może w znacznym stopniu odbić się na życiu gwiazdy

Agnieszka Chylińska sporą popularność zyskała dzięki swojej karierze artystycznej, jednak nie da się nie zauważyć, że wokalistka zyskała ogromną grupę sympatyków dzięki programowi "Mam talent". Usunięcie show TVN-u z jesiennej ramówki może wiązać się ze sporymi stratami finansowymi.

Zgodnie z informacjami wskazanymi przez portal Wirtualna Polska, Super Express ustalił, że Agnieszka Chylińska za udział w jednej edycji programu "Mam talent" otrzymywała honorarium w wysokości 325 tysięcy złotych. W tym roku program nie zostanie zrealizowany, w związku z tym gwiazda może mocno odczuć to w swoich finansach.

Dzisiaj grzeje:

1. Tego nikt się nie spodziewał, kolejna ciąża u Lewandowskich. Gratulacje posypały się ze wszystkich stron

2. Polacy masowo dostają identycznego SMS-a. Musisz uważać, trzeba go natychmiast usunąć

Odwołanie programu "Mam talent" sprawiło, że fani wokalistki nie będą mogli podziwiać jej w trakcie show, a sama gwiazda dotkliwie odczuje wpływ pandemii na swój budżet. To może być ciężki czas, jednak Agnieszka Chylińska z pewnością poradzi sobie z takimi niedogodnościami, a przynajmniej tego trzeba jej życzyć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szumowski komentuje aferę maseczkową. "To logicznie się nie broni"
  2. Justyna Żyła zaskoczyła internautów. Wielu nadal nie może uwierzyć (FOTO)
  3. Rodzina umieściła na nagrobku bliskich skandaliczny napis. Nie mieści się w głowie, jak mogli
  4. Samotna mama przygarnia porzucone dziecko. Niedługo potem na jaw wychodzi niebywała prawda
  5. Jolanta Kwaśniewska po latach ujawniła okropną prawdę. Polacy nie mieli pojęcia, co przeżywała
  6. Trzycyfrowe ceny czereśni sięgnęły absurdu. Klienci są wściekli

Pies szczeniak zwierzęPies przyniósł porzuconego szczeniaka. W końcu dowiedzieli się, jakim jest zwierzęciem i zamarli z wrażeniaCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News