Agnieszka Chylińska i nadchodzi koniec
screen/YouTube
Mateusz Sidorek - 23 Stycznia 2020

Alarmujące doniesienia o Chylińskiej. Nadchodzi koniec?

Agnieszka Chylińska wywołała spore zamieszanie, publikując swoją książkę. Artystka zawarła w niej kilka osobistych wyznań. Ze słów wynika, że może chodzić o jej związek.

Agnieszka Chylińska należy do gwiazd, które co jakiś czas wzbudzają kontrowersje. Stąd rosnące zainteresowanie wokalistką, chociaż na scenie jest już od wielu lat. Składa się na to wiele czynników. Piosenkarka potrafi drastycznie zmienić wizerunek, a każda z jej płyt różni się od poprzedniej. Przejście z ciężkiego brzmienia na pop także nie stanowiło dla niej problemu, chociaż fani byli zszokowani. Zmiany regularnie zachodzą nie tylko w jej stylu, ale również w życiu osobistym.

GotowaniePodczas smażenia drobiu wypływa biała maź? Gdy poznasz prawdę, odechce Ci się jeśćCzytaj dalej

Chylińska elektryzuje słuchaczy

Autorka hitu pt. "Czy warto było" elektryzuje słuchaczy nie tylko bardzo silnym, oryginalnym głosem. Pisane przez nią teksty są bardzo osobiste. Agnieszka Chylińska w wielu piosenkach wręcz zaprasza słuchaczy do swojego życia prywatnego. Fani mogą przeżywać jej rozterki wspólnie z gwiazdą. Wokalistka sama przyznała, że najczęściej pisze właśnie o sobie, a w jej tekstach nie ma fikcji. Zależy jej na autentyczności.

Agnieszka Chylińska zwierza się w swojej książce

Nie od dziś wiadomo o wszechstronnych uzdolnieniach gwiazdy. Agnieszka Chylińska zasłynęła nie tylko jako wokalistka, ale również autorka poświęconej dzieciom serii przygód o Zezi i Gilerze. Artystka ma już na koncie sześć książek. Chociaż jej literacka twórczość skierowana jest przede wszystkim do najmłodszych czytelników, Chylińska potrafi wpleść w ich treść problemy, z którymi sama się boryka. Jej ostatnie dzieło, "Giler, trampolina i reszta świata" skłania do refleksji na temat sfery uczuciowej człowieka. Fani doszukali się tam nawet informacji na temat rozwodu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatek przekonywał, że znosi jajaNastolatek przekonywał lekarzy, że znosi jaja. Nie wierzyli, ale po chwili opadły im szczękiCzytaj dalej

"Z tych coraz bardziej poskręcanych niedomówień, zaniechań, przemilczanych złości, urazów i lekceważeń zrobi się węzeł" – napisała w książce.

Dzisiaj grzeje:

1. Matka wyskoczyła z okna. Wcześniej zrobiła córce niewybaczalną rzecz

2. Dramat żony Pawła Królikowskiego. Non stop jest przy jego łóżku, sytuacja jest niezwykle trudna

Agnieszka Chylińska mogła w ten sposób opisać, jak ostatnimi czasy czuje się w związku. Być może to nawet zapowiedź zbliżającego się rozwodu. W dodatku artystka coraz częściej śpiewa o poczuciu niedocenienia w swoich piosenkach. Jak dotąd to jedynie spekulacje, chociaż mogą posłużyć również jako klucz do prawdy na temat prywatnego życia Chylińskiej. Należy jednak pamiętać, że kryzys to normalna sytuacja w związku i nie każdy z nich musi oznaczać rozwód.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Smutne doniesienia o królowej Elżbiecie II. Nagle odwołano wszystkie spotkania, jest naprawdę źle
  4. Lekarze ostrzegają, popularny olej ma drastyczny wpływ na zdrowie. Rujnuje metabolizm i powoduje choroby neurologiczne
  5. Oszustwo w "Kuchennych Rewolucjach". Restauratorka wszystko ujawniła, Gessler opadły ręce

Monika PróchniewiczByli uwielbiani przez Polaków, umarli w tragicznych okolicznościach. 10 gwiazd disco polo, których już z nami nie maCzytaj dalej

źródło: MSN Rozrywka

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News