Agnieszka Chylińska, smutne wiadomości
youtube.com TVN Talent Show
Weronika Wasiak - 16 Maja 2020

Fani Agnieszki Chylińskiej nie oczekiwali smutnej wiadomości. Szczegóły nadeszły wprost z TVN

Agnieszka Chylińska w każdej sytuacji może liczyć na swoich fanów. Po wyjątkowo smutnych wiadomościach i jeszcze gorszych szczegółach sprawy przekazanych przez stację TVN, jej wielbiciele niewątpliwie stanęli na wysokości zadania. Choć nie kryli swojego zawodu, dali artystce do zrozumienia, że wciąż są przy niej.

Agnieszka Chylińska dzięki swojej popularności sprawdza się nie tylko na scenie jako wokalistka. Rosnąca rzesza fanów pozwoliła jej rozwinąć skrzydła również w innych dziedzinach życia, choćby w roli jurorki w kilku programach rozrywkowych. Niestety, w najmniej spodziewanym momencie na nią oraz na jej sympatyków spadły wyjątkowo przykre doświadczenia. Wygląda na to, że nie da się już nic zrobić.

Tadeusz Rydzyk wyszłą tajemnicaPrzyłapali Tadeusza Rydzyka i zrobili mu zdjęcia. Duchowny nie będzie zadowolony, ujawniono jego tajemnicęCzytaj dalej

Agnieszka Chylińska w szoku. Smutne wieści prosto z TVN-u

Wielu obserwatorów gwiazd-show biznesu, w szczególności tych młodszych, kojarzy Chylińską nie tylko ze sceny. Artystka od lat spełnia się w roli jurorki w "Mam Talent!", gdzie surowym, lecz subiektywnym okiem, ocenia występu uczestników. Show dostarcza widzom nieprawdopodobnych dawek emocji, dlatego nic dziwnego w tym, że jeszcze zanim jedna edycja dobiegnie końca, oni już niecierpliwie wypatrują kolejnej. Niestety, tym razem na próżno oczekiwać 13. już edycji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowotwór czy zagrażaCzy grozi ci nowotwór skóry? Odpowiedź na kilka pytań może wiele wyjaśnićCzytaj dalej

Portal Fakt skontaktował się ze stacją TVN, prosząc o odpowiedź na pytanie, czy w dobie pandemii "Mam Talent!" będzie transmitowane zgodnie z wcześniejszymi założeniami - w jesiennej ramówce. Choć show pojawia się na antenie stacji jesienią, castingi rozpoczynają się dokładnie w tym okresie - na przełomie wiosny i lata. Jak zatem udało się ustalić portalowi Fakt, TVN zadecydował o przesunięciu edycji na późniejszy czas. Oznacza to więc, że zasiadający w jury Agnieszka Chylińska, Małgosia Foremniak oraz Agustin Egurrola zostaną pozbawieni dochodu z tego źródła jeszcze przez jakiś czas.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagły i duży wzrost nowych zakażeń w dwóch województwach. Niepokojące doniesienia

2. Do sieci trafiło zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej, a fanów zatkało. Nikt nie widział jej jeszcze w podobnym wydaniu

- Choć castingi do jesiennej edycji planowaliśmy tradycyjnie na wiosnę i lato, musimy przystosować się do nowej sytuacji, mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających na planie. W nagraniach bierze udział kilkuset uczestników, niemal tyle samo osób z ekipy produkcyjnej i ogromna publiczność, bez której nie wyobrażamy sobie realizacji. Wobec stanu epidemii podjęliśmy decyzję o przełożeniu produkcji nowej edycji na późniejszy okres. Mamy nadzieję, że ekipa "Mam talent!" będzie mogła spotkać się z wielomilionową widownią TVN w przyszłym roku - wyjaśnia dla Faktu Joanna Górska z PR-u TVN.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Złowieszcze słowa Krzysztofa Jackowskiego. Dotyczą Warszawy
  2. Skandal w Niemczech. Łukasz Piszczek zaatakowany przez wrogich kibiców
  3. Tragedia w centrum Polski. Nie żyje kobieta, kilkoro dzieci w szpitalu
  4. Największe miasta w Polsce właśnie wprowadziły dokuczliwe ograniczenia. Wszystko przez suszę
  5. Mąż przez pomyłkę wysłał SMS-a do żony zamiast do kolegi. Przeczytała wiadomość i zamarła
  6. Zużyte torebki po herbacie są bardzo cenne, źle że lądują w koszu. Przenigdy ich nie wyrzucaj, można je wykorzystać i zaoszczędzić pieniądze

mamaByła w ciąży 27 razy, urodziła 69 dzieci. Wydarzyło się naprawdę, jak to możliwe?Czytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News