Agnieszka Chylińska zarabia dziś fortunę. Wielu może się zdziwić, jakie ma wykształcenie

Agnieszka Chylińska zarabia dziś fortunę. Wielu może się zdziwić, jakie ma wykształcenie Źródło: youtube/tvnpl/

Dziś Agnieszka Chylińska jest wielką gwiazdą, dzięki czemu zarabia niemałe pieniądze. Okazuje się, że wokalistka wszystko zawdzięcza swojej determinacji i przede wszystkim miłości do pasji. Jej wykształcenie wskazywało na zupełnie inną przyszłość.

Agnieszka Chylińska niewiele mówi na temat swojej rodziny. Nic zatem dziwnego, że nawet najwięksi fani niewiele wiedzą na temat jej przeszłości, czasów edukacji i tego, jak doszła do wielkiej sławy. Jakiś czas temu na jaw wyszła cała prawda na temat wykształcenia artystki, co może wywołać skrajne emocje. Chyba niewielu spodziewało się takich informacji. 

Dziś zarabia fortunę. Jakim wykształceniem może pochwalić się Agnieszka Chylińska? 

Jurorka programu "Mam Talent" jest idealnym odwzorowaniem rockowej buntowniczki. Wielu taki opis mógłby kojarzyć się z niesforną nastolatką, jednak Agnieszka Chylińska była taka nie tylko w czasach młodości, ale została taka do dziś. 

Mimo to niektórzy mogą się zdziwić, że piosenkarka nie przepadała za nauką. Edukacja zawsze schodziła na drugi plan, a priorytetem były dla niej koleżanki i niezapomniane przygody. Braku chęci do siedzenia nad książkami nie był jednak przeszkodą, a artystce udawało się przechodzić z klasy do klasy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Największy problem pojawił się dopiero wtedy, gdy ostatecznie miała zakończyć swoją wieloletnią edukację. W ostatniej klasie liceum była zagrożona z kilku przedmiotów, co sprawiło, że zadecydowała o niepodchodzeniu do matury. Mimo braku dokumentu postawiła wszystko na jedną kartę i dziś może cieszyć się wielką karierą, o której zawsze marzyła. 

Starała się wszystko naprawić 

Choć Agnieszka Chylińska postanowiła, że nie podejdzie do matury, kilka tygodni wcześniej zawzięcie walczyła, by jednak spróbować zaliczyć egzamin. W jednym z wywiadów zdradziła, że nauczyciele dali jej szansę. Ponoć usłyszała, że po poprawie wszystkich ocen będzie mogła przystąpić do matury. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać

2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lid

Wokalistka postanowiła sprostać wyzwaniu i nauczyła się całego materiału. Wtedy okazało się, że rada pedagogiczna znacznie wcześniej zadecydowała o jej niezdaniu. Agnieszka Chylińska nie kryła swojej złości, co z kolei poskutkowało rzuceniem szkoły. Oznacza to, że dziś jurorka talent show ma zaledwie podstawowe wykształcenie. Brak matury nie był w tym przypadku przeszkodą do oszałamiającej kariery.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Takiej reakcji kociej mamy nikt się nie spodziewał
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Trudno uwierzyć, co można znaleźć w pochwach Polek. Ginekolog ujawnia odbierające mowę szczegóły
  4. Tajemnicza choroba sprawiała, że kobieta nie wracała do zdrowia 10 lat. Nagle mężczyźni dokonali porażającego odkrycia
  5. Wiesz o czym myśli Twój pies? To nagranie rozłoży was na łopatki, prawdziwe do bólu
  6. RCB wysyła Polakom SMS-y z pilnym alarmem. Zostańcie w domach, w 7 województwach będzie wyjątkowo niebezpiecznie

Źródło: lelum

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News