Agnieszka Chylińska ma powód do dumy. Chodzi o jej dzieci

Agnieszka Chylińska ma powód do dumy. Chodzi o jej dzieci Źródło: YouTube / Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska należy do grona gwiazd, które odniosły się do trawiących Australię gigantycznych pożarów. Wokalistka zdecydowała się zaprezentować fanom, co zrobiły jej dzieci. Gwiazda bez wątpienia może być dumna ze swoich pociech.

Agnieszka Chylińska prywatnie jest mamą trójki dzieci - 14-letniego Ryszarda, 10-letniej Estery oraz 7-letniej Krystyny. Gwiazda nie ukrywa, jak ważne role w jej życiu odgrywają te osoby. Jednocześnie stara się chronić je przed światem show-biznesu i nie pozwala, by pomieszaniu sfery zawodowej z rodzinną. Toteż nikogo nie dziwi, że rzadko udziela wywiadów dotyczących jej prywatnych spraw.

Agnieszka Chylińska pokazała poruszające zdjęcie

W ostatnim czasie wokalistka zdecydowała się jednak pokazać fanom wyjątkowy rysunek, który wykonały jej pociechy. Widzimy na nim zapłakanego koalę, otoczonego płomieniami. Na obrazku znalazło się także pytanie: "Mamo, dlaczego tak się dzieje?".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rysunek jest oczywiście nawiązaniem do gigantycznych pożarów w Australii, które zabiły już ponad 20 osób oraz wiele milionów zwierząt. Tysiące ludzi musiało błyskawicznie opuścić swoje domy, w czasie ewakuacji, tracąc cały dobytek. W sieci trwa obecnie wiele zbiórek charytatywnych, które mają wesprzeć ofiary żywiołu.

Wokalistka zdecydowanie może być dumna ze swoich dzieci

Dzisiaj grzeje: 1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano

2. Wyciekło nagranie. Film z bijatyki "Pięknych i Młodych" poraża, wiadomo już kto zaczął

Jak zaznacza wielu fanów, wrażliwość ekologiczna dzieci Agnieszki Chylińskiej, która zapewne została im przekazana także przez rodziców, stanowi bez wątpienia powód do dumy. Choć to jeszcze maluchy, Estera i Krystyna, gdyż to właśnie one są prawdopodobnie autorkami obrazka, dostrzegają powagę sytuacji, w jakiej znalazła się Australia.

Warto zaznaczyć, że w sekcji komentarzy pod udostępnionym przez wokalistkę zdjęciem rysunku nie brakuje wiadomości od innych rodziców. Ci w dużej części zaznaczają, jak mocno obecną - niezwykle trudną - sytuację przeżywają ich pociechy. Zastanawiają się też, jak wyjaśnić im tę kwestię. Sama Chylińska opatrzyła za to fotografię jedynie emotikonem złamanego serca.

Wyświetl ten post na Instagramie.

💔

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)
  3. Lider Boys bezsilny, wybuchł płaczem. Usłyszał przytłaczającą wiadomość, dramat gwiazdy disco polo
  4. Serialowy Paździoch nie wygląda dobrze. Zmaga się z chorobą, jest coraz gorzej
  5. Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News