Podjęła ostateczną decyzję. Agnieszka Chylińska wydała pilne oświadczenie, zła wiadomość dla fanów

Podjęła ostateczną decyzję. Agnieszka Chylińska wydała pilne oświadczenie, zła wiadomość dla fanów Źródło: Instagram.com agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska nie miała wyjścia, uwielbiana wokalistka musiała podjąć ostateczną decyzję. To bardzo smutna informacja dla fanów gwiazdy.

Agnieszka Chylińska nie mogła postąpić inaczej, gwiazda wydała oficjalne oświadczenie. Jej ostateczna decyzja bardzo poruszyła fanów, to dla nich niezwykle smutna informacja. Wielbiciele są zaniepokojeni, zastanawiają się, co dalej.

Agnieszka Chylińska podjęła decyzję

14 marca 2020 roku miał się odbyć koncert Agnieszki Chylińskiej w Zielonej Górze, w ramach trasy "Warto było szaleć tak!", która jest celebracją 25 lat pracy gwiazdy na scenie. Niestety, fani charyzmatycznej wokalistki nie doczekają się marcowego występu. Gwiazda została zmuszona do podjęcia ostatecznej decyzji. Na jej Instagramie pojawiło się oficjalne oświadczenie.

- Uprzejmie informujemy, iż otrzymaliśmy już pismo z ramienia Prezydenta Miasta Zielona Góra, z którego wynika, że planowany na dzień 14 marca 2020 roku w CRS w Zielonej Górze koncert Agnieszki Chylińskiej w ramach jubileuszowej trasy koncertowej "Warto było szaleć tak" zostanie przeniesiony na dzień 17 kwietnia 2020 r. - można przeczytać w oświadczeniu na Instagramie gwiazdy.

Agnieszka Chylińska musi przełożyć koncert w Zielonej Górze

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Władze miasta podjęły decyzje o tymczasowej rezygnacji z organizowania imprez sportowych i kulturalnych o charakterze masowym w związku z zagrożeniem chorobowym. W ciągu najbliższych dni nie będzie przedstawień w Lubuskim Teatrze, odwołano również koncerty w Filharmonii Zielonogórskiej. Zaplanowany na dzień kobiety koncert Muzyki Filmowej w MOSiR został przeniesiony na 28 marca. Anulowano również Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich, które miały rozpocząć się w minioną sobotę.

Dzisiaj grzeje: 1. Tysiące Polaków pogrążonych w żałobie. Nie żyje Janusz Kamiński

2. Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza. Kim jest piękność, która dogryzła Agacie Dudzie?

Fani Agnieszki Chylińskiej są zawiedzenie decyzją władz miasta, jednak jest to podyktowane troską o zdrowie publiczne. Wielbiciele z całej Polski zastanawiają się, czy reszta koncertów zaplanowanych w ramach jubileuszowej trasy odbędzie się według harmonogramu. Na razie nie ma informacji o kolejnych odwołanych wydarzeniach.

- Pytacie o inne miasta - pracujemy ściśle ze wszystkimi służbami, wprowadzamy najwyższe procedury bezpieczeństwa i prewencji naznaczone indywidualnie przez wojewodów. Pozdrawiamy - odpisał zatroskanym fanom management artystki.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#wartobyłoszalećtak #trasa25lat #zielonagóra

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)

Najlepsze newsy dnia:

  1. 13-letnia Marta umiera na białaczkę. Jedyną szansą jest niezwykle drogi lek
  2. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  3. Wszyscy myśleli, że znany aktor popełnił samobójstwo. Prawda okazała się jednak o wiele gorsza
  4. Znaleźli tajemnicze pudło, nie mogli uwierzyć własnym oczom gdy zajrzeli do środka. Teraz błagają o pomoc
  5. Dramatyczne wyznanie uwielbianej aktorki. Jej słowa wstrząsną całą polską branżą filmową
  6. Myśleli, że unikną zarażenia spożywając popularny produkt. Nie żyją, 27 ofiar śmiertelnych za granicą

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News