Szczere wyznanie Agnieszki Chylińskiej o macierzyństwie. "Ulżę sobie, przypomnę sobie siebie"

Szczere wyznanie Agnieszki Chylińskiej o macierzyństwie. "Ulżę sobie, przypomnę sobie siebie" Źródło: youtube.com/tvnpl

Agnieszka Chylińska znana jest ze szczerych wypowiedzi i tego, że nie lubi owijać w bawełnę. Żaden temat nie stanowi dla niej tabu. Teraz wypowiedziała się o macierzyństwie, a ma to związek z jej projektem.

Agnieszka Chylińska od zawsze charakteryzowała się ostrym i wyraźnym wizerunkiem, a także ciętym językiem. Od jakiegoś czasu postanowiła przystopować ze względu na dzieci. Nadal widać w niej ten dawny pazur. Okazało się też, że jest mocno sentymentalną osobą.

Agnieszka Chylińska to twórczyni książek dla dzieci. Utożsamia się z bohaterką

Kontrowersyjna piosenkarka nigdy nie miała w zwyczaju przybierać maski. Zachowuje się naturalnie i prawdziwie, przez co zyskuje ciągłą sympatię ludzi. Teraz zdobyła za fanów dzieci i mamy - tylko dlatego, że wzięła się za pisanie książek dla dzieci.

Mało kto wie, ale Agnieszka Chylińska wydaje już kolejną część opowiadań o Zezi - czyli Zuzannie. Piosenkarka zaczęła pisać o przygodach dziewczynki w 2012 roku. Wtedy Zuza była jeszcze dzieckiem. Każda kolejna książka opowiada o nieco starszej bohaterce, a w najnowszej części Zezia boryka się z problemami dorastania.

"Ciągle jestem w kontakcie z 14-letnią Agnieszką"

Gdy gościła w programie "Dzień Dobry TVN", para prowadzących Kinga Rusin i Piotr Kraśko spytali ją jak daje radę pisać o problemach małych dziewczynek:

- Ciągle jestem w kontakcie z 14-letnią Agnieszką. Rosnący biust i różne historie. Lubię pisać. Ulżę sobie. Przypomnę sobie siebie. Mam też przyjaciółki, które borykają się z dzieciakami - odpowiedziała Chylińska.

Historie i problemy małej bohaterki bierze więc z własnej autopsji, wspomagając się opowieściami znajomych wychowujących dzieci w wieku nastoletnim. Sama też jest mamą 13-letniego Ryszarda, 9-letniej Estery i 6-letniej Krystyny. Ich problemy, zmagania, wyskoki inspirują ją do następnych historii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Lubię tę postać, bo wkładam w nią siebie, swoje dzieci. Jest prostolinijna, bez udawania. Zależało mi na tym, żeby dzieciak czuł zaufanie, żeby czuł, że go nie wkręcam. Nie ma tu morału, tezy, że wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Życie jest takie, że tezy można sobie robić na 20 minut albo na 24 godziny. Zmagam się tam ze swoimi historiami, przemyśleniami - tłumaczy na czym jej zależy podczas pisania książki i zaznaczyła, że to książka odpowiednia i dla dziecka, i dla rodzica.

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Tragiczna wiadomość. Nie żyje twórca uwielbianego przez Polaków serialu Polsatu
  4. Beata Tyszkiewicz ma problemy z sercem. Spisała testament, zgromadziła astronomiczne oszczędności
  5. Dramatyczne wieści o uwielbianej bohaterce "Barw Szczęścia". Przerażająca choroba rujnuje jej życie
  6. TVP przekazuje alert RCB dla kilku województw. Zaleca nie wychodzić z domu i zabezpieczyć dobytek

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu