Agnieszka Chylińska przekazała wspaniałą wiadomość. Fani nie mogą powstrzymać radości

Agnieszka Chylińska przekazała wspaniałą wiadomość. Fani nie mogą powstrzymać radości Źródło: Piotr Molecki/East News

Agnieszka Chylińska niespodziewanie przekazała fanom wyjątkową wiadomość. To dla nich ogromna radość, już nie mogą się doczekać. Nie mogli sobie wyobrazić lepszej wiadomości w środku lata od swojej idolki.

Agnieszka Chylińska i Kamil Bednarek będą gościć w programie "Salon dźwięku", jaki przygotował TVN  oraz Player. W nowym muzycznym programie pojawią się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Czym będzie nowy format? To letnie spotkania w plenerowej scenerii z polskimi wokalistami i wokalistami. 

Agnieszka Chylińska przekazała wspaniałą wiadomość

"Salon dźwięku" będzie łączył w sobie wywiady z gwiazdami i kameralne koncerty. Widzowie już z pewnością nie mogą doczekać się, aż ich ulubione gwiazdy pojawią się na scenie, by dać długo wyczekiwane koncerty. Prowadzącą programu jest dziennikarka Gabi Drzewiecka. Koncerty na żywo odbędą się bez udziału publiczności, widzowie jedynie za pośrednictwem telewizorów będą mogli wziąć w nich udział. 

Agnieszka Chylińska gościć będzie w programie już 15 sierpnia. Przypomnijmy, wokalistka w tym woku świętuje 25-lecie działalności muzycznej. Co więcej, Agnieszka Chylińska zapowiedziała już, że wznowi swoją trasę koncertową, co sprawiło, że jej fani nie mogą powstrzymać radości. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Agnieszka Chylińska i Kamil Bednarek pierwszymi gośćmi w nowym programie

- Myślę, że wszyscy tęsknimy za muzyką i wspólnymi spotkaniami. "Salon dźwięku" wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którym brakowało takiej formy rozrywki. Do tego dorzucamy element talk-show i wyjątkowe, kameralne miejsce. Tak powstaje przepis na idealny wieczór, gdzie każdy składnik sprawia, że będzie to udane, muzyczne danie - przekazała prowadząca. 

Z nadchodzącego wydarzenia cieszy się także Kamil Bednarek, którego będzie można zobaczyć w najbliższym odcinku, który zostanie wyemitowany już 8 sierpnia, a już tydzień później pojawi się Agnieszka Chylińska. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazda głośnego hitu. Zgwałcił ją wnuk wpływowego polityka, matka przekazała informacje o jej śmierci
2. Nagła konferencja Szumowskiego. Wszystko wiadomo, wrócą uciążliwe obostrzenia
3. Dramatyczne wydarzenia w TVP na żywo. Są ranni, podczas transmisji doszło do tragedii

- Cieszę się, że będę mógł podzielić się swoją spotęgowaną energią z moimi fanami! Jestem więcej niż pewny, że to ja stęskniłem się za nimi bardziej, niż oni za mną… - zdradził Kamil Bednarek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na zaprzysiężeniu Prezydenta wszyscy patrzyli tylko na jego żonę. Dlaczego Agata Duda zrobiła coś podobnego?
  2. Media właśnie przekazały smutną wiadomość. Niestety, nie żyje
  3. Porażające nagranie z kościoła. W 22 sekundzie zaczyna się dramat
  4. Pozowała do zdjęć w sukni ślubnej. Nagle w jednej chwili doszło do tragedii
  5. Lidl rozdaje po 1000 zł. Wystarczy jedna prosta rzecz, aby każdy pracownik zyskał pieniądze

Źródło: Telemagazyn

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News