Agnieszka Chylińska powiedziała kilka słów o swoim dziecku, po czym zalała się łzami. Trudno powstrzymać wzruszenie

Agnieszka Chylińska powiedziała kilka słów o swoim dziecku, po czym zalała się łzami. Trudno powstrzymać wzruszenie Źródło: Instagram/Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska w pięknych słowach opisała swoją pociechę. Ciężko powstrzymać łzy, czytając wypowiedź artystki, która okazała wielkie wzruszenie na myśl o swoim chorym dziecku.

Agnieszka Chylińska udzieliła ostatnio niezwykle szczerego wywiadu. Polska piosenkarka podzieliła się wzruszającymi słowami na temat swojej rodziny i dziecka. Artystka jeszcze nigdy nie brzmiała tak szczerze, jak wtedy kiedy opisywała swoje pociechy. 

Agnieszka Chylińska piosenkarka i autorka książek

 

Na polskiej scenie muzycznej Agnieszka Chylińska gości już wiele lat. Na początku swojej kariery mogliśmy usłyszeć ją w jednym z najbardziej znanych zespołów rockowych O.N.A, gdzie wyśpiewała wiele znanych przebojów. Od niedawna Agnieszka Chylińska postawiła na karierę solową. 

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że Agnieszka Chylińska oprócz występowania na scenie, czy udzielania się w programach rozrywkowych TVN, takich jak "Mam Talent", jest autorką książek dla dzieci. 

Niedawno światło dzienne ujrzała jej nowa książka dla najmłodszych zatytułowana "Giler, trampolina i reszta świata". W związku z jej promocją Agnieszka Chylińska udzieliła ostatnio niezmiernie szczerego wywiadu. 

Agnieszka Chylińska opowiada o wyjątkowym dziecku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Chylińska w rozmowie ze swoim kolegą z TVN, Marcinem Prokopem zgodziła się porozmawiać szczerze. Była to rozmowa o rodzinie, miłości i o dzieciach, bo Agnieszka Chylińska sama jest mamą trójki dzieci. 

- Myślałam, że dam radę, że przecież napisałam tę książkę, by powiedzieć wam więcej. Również o sobie i o byciu mamą wyjątkowo „wyjątkowego” dziecka. Długo trzymałam w sobie te emocje nie „na sprzedaż”. Wyleciały ze mnie. Rozpłakałam się. Nie umiałam „profesjonalnie”. Podarowuję Wam tą rozmowę w formie, która mnie aż tak bardzo nie obnaża. To taki mój prezent dla tych wszystkich, którzy na co dzień opiekują się ludźmi chorymi, starszymi. Bo każdy z nas ma swoją godność i swój mały krzyż - napisała na Instagramie Agnieszka Chylińska. 

Dzisiaj grzeje: 1. Sylwester TVN: Skandaliczna wypowiedz Marcina Prokopa. Znany dziennikarz może mieć kłopoty
2. Poszło na wizji Sylwestra z TVP, wszyscy przeoczyli. Zenek Martyniuk nagle osłupiał

Gwiazda zamieściła na Instagramie link do rozmowy z Marcinem Prokopem. Każdy, kto chce poznać piosenkarkę od tej nieznanej strony może jej wysłuchać i dowiedzieć się więcej o niezwykłych dzieciach, a także usłyszeć prawdziwe emocje w głosie, który tak dobrze znamy z radia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: znany polityk niespodziewanie trafił do szpitala
  2. Krzysztof Piątek z dwoma golami dla Milanu. Trafił też Ibrahimović
  3. Pożar wybuchł z powodu choinki. Tata wybiegł z płonącego mieszkania, ale wrócił ratować dzieci, zginął razem z nimi
  4. 3 znaki zodiaku, które są najbardziej wkurzającymi ludźmi. Współczujemy, jeśli urodziłeś się pod którymś z nich
  5. Justyna Żyła pokazała sylwestrową kreację, która więcej odsłania niż zakrywa. "Zapomniała chyba spódniczkę założyć"

źródło: jastrząbpost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News