To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodała nagrania, które nie pozostawiają złudzeń

To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodała nagrania, które nie pozostawiają złudzeń Źródło: instagram/aga_wozniak_starak/

Agnieszka Woźniak-Starak chciała jedynie wypocząć w towarzystwie ukochanego męża i kilkorga przyjaciół. Niespodziewanie doszło do potwornego zdarzenia, które obserwuje obecnie cała Polska. Tymczasem w sieci pojawiło się nagranie aktora, prosto z motorówki.

Agnieszka wciąż nie wie, co dzieje się z jej ukochanym. Trudno sobie wyobrazić koszmar, z jakim przyszło się jej zmagać. Służby nieprzerwanie pracują nad odnalezieniem mężczyzny, jednak do tej pory nie przyniosło to upragnionych rezultatów. Fani pary nie potrafią uwierzyć w to, co się stało i nieustannie komentują całą sprawę. Wielu nawiązuje do nagrania, jakie zamieścił sam aktor. Widać na nim, jak z pokaźną prędkością pływa swoją motorówką. 

Są nagrania na których widać, jak Piotr pływał motorówką 

Piotr Woźniak-Starak zamieścił na Instagramie nagranie prosto ze swojej motorówki, którą pływał późną nocą. Wyraźnie widać, że gwiazdor nie zamierzał się ociągać i z pokaźną prędkością poruszał się po wodzie. Filmik pochodzi z 9 sierpnia, jednak może zdradzać naprawdę wiele w kwestii zdarzenia. 

Internauci komentują wideo stwierdzając, że taka prędkość mogła stwarzać zagrożenie, co z kolei mogło przyczynić się do niedzielnego wypadku. Mimo że publikacja Piotra wywołuje spore poruszenie, starają się nie skupiać na jego zachowaniu, a jedynie wspierać swoją ulubioną dziennikarkę. Wielu łączy się z nią w bólu i deklaruje wsparcie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Agnieszka przeżywa dramat 

Przypominamy, że wczorajszym popołudniem media obiegły wstrząsające informacje o losie Piotra. Mąż dziennikarki, podczas wakacji, pływał ze swoją koleżanką motorówką, gdy niespodziewanie oboje z niej wypadli. Jego towarzyszka pokonała dystans około 100 metrów i sama dopłynęła do brzegu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Policjant widzi dziecko w nagrzanym aucie i wybija szybę. Po chwili dokonuje strasznego odkrycia
2. Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

Jak możemy się dowiedzieć, Piotra wciąż nie udało się odnaleźć mimo zaangażowania policji i zawodowych nurków. Specjaliści przeczesują niemalże każdy centymetr jeziora, jednak mimo upływu ponad 24 godzin, nie doszło do odnalezienia go.

instagram/pwsas/

Całe nagranie możecie zobaczyć tutaj: 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi od zmysłów. Wyciekły informacje na temat jej stanu. Bliscy bardzo się o nią martwią
  2. Wypłynęło zdjęcie Agaty Dudy zanim została pierwszą damą. Czarne paznokcie, fikuśne okulary to tylko początek
  3. Krzysztof Jackowski miał wizję, co czeka nas już za miesiąc. Nie wszyscy Polacy będą zadowoleni
  4. Wstrząs. W polskim jeziorze są piranie
  5. 40-letnia panna młoda zostawiła puste miejsce dla zmarłego syna. Gdy zobaczyła, kto zjawił się na ślubie, nie mogła powstrzymać łez

Źródło: instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News