Nareszcie! Agnieszka Kaczorowska wyjawiła najbardziej skrywaną tajemnicę. Poznaliśmy imię jej córki

Nareszcie! Agnieszka Kaczorowska wyjawiła najbardziej skrywaną tajemnicę. Poznaliśmy imię jej córki Źródło: instagram/agakaczor/

Agnieszka, choć nie upublicznia wizerunku swojego dziecka, regularnie pokazuje zdjęcia ze swoją córeczką. Nic dziwnego, że fani aktorki chcieliby poznać jak najwięcej szczegółów dotyczących maleństwa, w tym oczywiście imię. Ku ich uciesze, tancerka wreszcie je zdradziła.

Agnieszka kazała czekać swoim obserwatorom aż dwa tygodnie. Dokładnie tyle minęło od porodu i dopiero teraz internauci poznali imię pierwszego dziecka swojej ulubienicy. Napięcie było dość spore, a fani celebrytki już nie mogli się doczekać. Niektórzy zdziwili się, gdy Kaczorowska pokusiła się o naprawdę obszerny wpis i to wcale nie w całości poświęcony imieniu córki. Tancerka miała coś ważnego do przekazania swoim fanom. 

Agnieszka wreszcie zdradziła imię córki 

Na Instagramie celebrytki pojawiło się urocze zdjęcie, do którego pozowała razem z pierworodną. Gwiazda zamieściła również wiele słów od siebie, nawiązując do prywatności dziewczynki i komentarzy, które nieustannie otrzymuje. Dopiero na samym końcu pojawiła się informacja, na którą wszyscy czekali. Kaczorowska wreszcie zdradziła, że jej pierwsza, długo wyczekiwana córka ma na imię Emilia. Zdradziła przy tym, że wraz z mężem do swojej pociechy zwracają się Emi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Apel aktorki 

Agnieszka, choć nie stroni od zdjęć z maleństwem, nie upublicznia jego wizerunku, chroniąc tym samym prywatność rodziny. Mimo to, aktorka regularnie otrzymuje od fanów zapytania, kiedy pokaże twarz córeczki. Kaczorowska postanowiła stanowczo zareagować na dociekliwość internautów, co zrobiła za pomocą obszernego wpisu.  

Dzisiaj grzeje: 1. 2-letni chłopiec chciał założyć sukienkę na ślub. Reakcja jego matki wprawia w osłupienie

2. Dowód osobisty. Nowe rozwiązanie nie pozwoli Ci zapomnieć o konieczności jego wymiany

- Wychodzimy z założenia, że każdy człowiek ma wolność wyboru i sam powinien móc zdecydować czy chce dzielić się swoimi zdjęciami. I choć jesteśmy odpowiedzialni za naszą córeczkę, to nie możemy podjąć za nią tej decyzji (...) Dlatego właśnie wszystkie zdjęcia, które jej robimy (...) zostawiamy do naszego rodzinnego albumu. Jeśli będzie chciała się kiedyś nimi podzielić, to tak zrobi. My postaramy się, aby podjęła tę decyzję świadomie - napisała gwiazda. 

instagram/agakaczor/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będziecie płakać! 5-latek zmarł na straszliwy nowotwór. Jego ostatnie życzenie złamie wam serce
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Miała jedne z najpiękniejszych ust świata. Cudowna kobieta umarła w makabryczny sposób
  4. Matka i babcia zabiły swoje nowonarodzone dzieciątko dusząc je w wiadrze z fekaliami. Potem zrobiły jeszcze bardziej obrzydliwą rzecz
  5. Bank Pekao wystosował pilny komunikat do klientów. Od jutra wielkie zmiany, możecie być zaskoczeni

Źródło: instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News