Agentka gwiazd TVN w szpitalu na intensywnej terapii. Groźny wypadek

Agentka gwiazd TVN w szpitalu na intensywnej terapii. Groźny wypadek Źródło: fot. instagram.com/gosialeitner

TVN dzięki wielkim nazwiskom jest najpopularniejszą stacją telewizyjną w Polsce. Jednak za wielkimi karierami gwiazd stoi sztab specjalistów, którzy pracują nad ich wizerunkiem. Agentka Joanny Krupy właśnie trafiła na oddział intensywnej terapii. Co się stało z Małgorzatą Leitner?

TVN promuje wielkie nazwiska. Bezapelacyjnie za ich notowaniami stoją eksperci, którzy pracują nad ich wizerunkiem. Agenci podpisują wielkie kontrakty, organizują wywiady i dbają o każdy element kariery. Często stoją w cieniu popularnych osób. Jednak teraz media zwróciły uwagę na los Małgorzaty Leitner, która po wypadku trafiła do szpitala.

Agentka gwiazd TVN w szpitalu. Co się stało z Małgorzatą Leitner?

Podczas gry w polo Leitner spadła z konia. Wypadek był na tyle poważny, że natychmiast została przewieziona do szpitala. Po badaniach okazało się, że ma krwiaka w mózgu. Lekarze obserwują, czy krwiak reaguje na leki. Jeśli zacznie się powiększać, scenariusz może mieć dramatyczny przebieg. Małgorzata Leitner przez wiele lat stała za karierą Joanny Krupy. Później promowała Kasię Struss i Annę Jagodzińską. Jej nazwisko jest bardzo znane w świecie modelingu. Agentka napisała książkę o branży i założyła własną agencję, gdzie pomaga młodym dziewczynom rozpocząć karierę na wybiegu. - Najbliższe dni spędzę w szpitalu, w którym jest bardzo sympatycznie, jednak procedury nakazują sprawdzenie każdego przypadku mocnego uderzenia w głowę. Ja w każdym przypadku myślę pozytywnie, nawet kiedy siedzę na wózku inwalidzkim jestem dobrej myśli, do czego i was przy piątku namawiam - napisała na swoim Instagramie Leitner.

Agentki wielkich gwiazd

Jedną z najpopularniejszych agentek w polskim show biznesie jest Maja Sablewska. To jej Doda powierzyła solową karierę, gdy rozpadł się zespół Virgin. Przez chwilę koordynowała pracę Mariny Łuczenko, Edyty Górniak i Toli Szelągowskiej. Później zdecydowała się sama wystąpić jako osobowość telewizyjna. To TVN zlecił jej zadanie poprowadzenia programów autorskich "Sablewskiej sposób na...", gdzie doradzała kobietom, w jaki sposób zmienić wygląd. Wydała dwie książki. Agenci gwiazd często sami stają się popularni. Wiedza i znajomości wystarczają im, by zaistnieć w show biznesie. Stan Małgorzaty Leitner jest stabilny. O dalszych procedurach lekarzy kobieta z pewnością poinformuje fanów z pomocą mediów społecznościowych.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Beata Tyszkiewicz się z tego nie zwierza! Poruszająca działalność gwiazdy
  2. Andrzej i Agata Duda u gwiazdy Polsatu. Polacy przecierają oczy ze zdziwienia
  3. Wiedziałeś, że te gwiazdy są tak NISKIE?!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News