Agata Młynarska zdecydowała się na ogromne zmiany w życiu zawodowym. Radość związaną z przejściem do stacji TVN Style zaburzyła jednak choroba dziennikarki, której nagły atak zmusił ją do pobytu w szpitalu. Na szczęście gwiazda czuje się już lepiej i powoli wraca do zdrowia, szczerze opowiadając o swych dolegliwościach.

Młynarska od lat cierpi na nieswoiste zapalenie jelit. Choroba przyniosła jej wiele bólu oraz cierpienia, a jej ataki niestety wciąż się powtarzają. Jak przyznaje dziennikarka, „zderzyła się ze ścianą”, jednak powoli wychodzi już na stateczną prostą.

PRZECZYTAJ: Przestępcy dorwali Martynę Wojciechowską. Policja już w akcji!

Gwiazda TVN szczerze o poważnej chorobie

– Byłam na krótkim urlopie. Zamieszczałam na Instagramie zdjęcia z mojego pobytu, jak było cudownie i wspaniale. Niestety ostatniego dnia obudziłam się i nie mogłam wstać z łóżka. Dopadł mnie okropny ból brzucha, wymioty. Szybko wróciliśmy więc do Warszawy i do szpitala – opowiedziała gwiazda o ostatnim nawrocie choroby w rozmowie z Plejadą.

– Najważniejsze jest to, aby wiedzieć, na czym polega ta choroba. Kiedy zamieściłam na Instagramie wpis ze szpitala, mnóstwo osób przyznało się w komentarzach pod moim zdjęciem, że także zmagają się z tym, co ja i wiedzą, przez co przeszłam. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, co można jeść, a czego nie – wyznała także szczerze Młynarska.

Czyje słowa pomogły gwieździe w walce z chorobą?

Co ciekawe, dziennikarka zdecydowała się szczerze doradzić innym chorym. Przyznała, że zainspirowała ją w tym inna znana w Polsce postać.

– Jakiś czas temu przeczytałam książkę Jerzego Stuhra. W ostatnim rozdziale padły bardzo ważne słowa, które dotyczyły nie tylko osób chorób na raka, ale osób chorych w ogóle. Reżyser napisał, że jeśli zaakceptujesz chorobę, to zaczniesz funkcjonować normalnie. To święte słowa – ujawniła Młynarska, zapewniając, iż wraca już do pracy i czuje się coraz lepiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska pokonana! Zastąpiła ją inna dziennikarka
  2. Magda Gessler powiedziała, ile waży. Internauci: Chyba jej się z wiekiem pomyliło
  3. Kwaśniewska publicznie to ogłosiła! Poszła w ślady męża: „WARTO!”
  4. Rząd nas okłamał! Rytualny ubój w Polsce: zakazu nie będzie, ustawa wycofana
Agata Młynarska TVN
Fot. Instagram/Agata Młynarska
Agata Młynarska TVN
Fot. Instagram/Agata Młynarska
Agata Młynarska TVN
Fot. Flickr

Czy lubisz programy Agaty Młynarskiej?

Loading ... Loading ...

Gwiazdy, które przyznały się do choroby psychicznej [ZDJĘCIA]


Jedzenie TYCH rzeczy uchroni cię przed zawałem!

...

Zobacz również