Agata Młynarska zdecydowała się na ogromne zmiany w życiu zawodowym. Radość związaną z przejściem do stacji TVN Style zaburzyła jednak choroba dziennikarki, której nagły atak zmusił ją do pobytu w szpitalu. Na szczęście gwiazda czuje się już lepiej i powoli wraca do zdrowia, szczerze opowiadając o swych dolegliwościach.

Młynarska od lat cierpi na nieswoiste zapalenie jelit. Choroba przyniosła jej wiele bólu oraz cierpienia, a jej ataki niestety wciąż się powtarzają. Jak przyznaje dziennikarka, „zderzyła się ze ścianą”, jednak powoli wychodzi już na stateczną prostą.

PRZECZYTAJ: Przestępcy dorwali Martynę Wojciechowską. Policja już w akcji!

Gwiazda TVN szczerze o poważnej chorobie

– Byłam na krótkim urlopie. Zamieszczałam na Instagramie zdjęcia z mojego pobytu, jak było cudownie i wspaniale. Niestety ostatniego dnia obudziłam się i nie mogłam wstać z łóżka. Dopadł mnie okropny ból brzucha, wymioty. Szybko wróciliśmy więc do Warszawy i do szpitala – opowiedziała gwiazda o ostatnim nawrocie choroby w rozmowie z Plejadą.

– Najważniejsze jest to, aby wiedzieć, na czym polega ta choroba. Kiedy zamieściłam na Instagramie wpis ze szpitala, mnóstwo osób przyznało się w komentarzach pod moim zdjęciem, że także zmagają się z tym, co ja i wiedzą, przez co przeszłam. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, co można jeść, a czego nie – wyznała także szczerze Młynarska.

Czyje słowa pomogły gwieździe w walce z chorobą?

Co ciekawe, dziennikarka zdecydowała się szczerze doradzić innym chorym. Przyznała, że zainspirowała ją w tym inna znana w Polsce postać.

– Jakiś czas temu przeczytałam książkę Jerzego Stuhra. W ostatnim rozdziale padły bardzo ważne słowa, które dotyczyły nie tylko osób chorób na raka, ale osób chorych w ogóle. Reżyser napisał, że jeśli zaakceptujesz chorobę, to zaczniesz funkcjonować normalnie. To święte słowa – ujawniła Młynarska, zapewniając, iż wraca już do pracy i czuje się coraz lepiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska pokonana! Zastąpiła ją inna dziennikarka
  2. Magda Gessler powiedziała, ile waży. Internauci: Chyba jej się z wiekiem pomyliło
  3. Kwaśniewska publicznie to ogłosiła! Poszła w ślady męża: „WARTO!”
  4. Rząd nas okłamał! Rytualny ubój w Polsce: zakazu nie będzie, ustawa wycofana
Agata Młynarska TVN
Fot. Instagram/Agata Młynarska
Agata Młynarska TVN
Fot. Instagram/Agata Młynarska
Agata Młynarska TVN
Fot. Flickr

Czy lubisz programy Agaty Młynarskiej?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Dramatyczne wyznania gwiazd! Cierpią na psychiczne choroby


Jedzenie TYCH rzeczy uchroni cię przed zawałem!