Co za Adnonis. Agata Młynarska pokazała swojego młodego syna, przystojniak jakich mało

Co za Adnonis. Agata Młynarska pokazała swojego młodego syna, przystojniak jakich mało Źródło: Instagram/Agata Młynarska

Agata Młynarska ma wiele powodów do szczęścia. Kobieta spełniła się jako matka i dziennikarka, a niedawno pochwaliła się swoim synem. Mało kto wiedział, że chłopak zaczyna wielką karierę w pięknym miejscu.

Agata Młynarska osiągnęła już w życiu wiele. Teraz kobieta zdecydowała się pochwalić swoim młodym synem. Mało kto wiedział, że chłopak też robi karierę.

Agata Młynarska nie ma oporów przed dzieleniem się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Kobieta chwali się zarówno chwilami spędzanymi z najbliższymi, jak i zawodowymi osiągnięciami. Nic dziwnego, w końcu jest zasłużoną dziennikarką z pokaźnym dorobkiem i szczęśliwą matką. Niedawno pochwaliła się swoim młodym synem. Nie wszyscy wiedzieli, że chłopak też robi karierę.

Agata Młynarska złożyła urodzinowe życzenia synowi

Agata Młynarska uznała, że urodziny jej syna to idealna okazja, żeby pochwalić się nim w mediach społecznościowych. Dziennikarka wstawiła jego zdjęcie na swoim instagramowym koncie, życząc mu wszystkiego najlepszego w dniu jego 31. urodzin. Okazało się, że Tadeusz niedawno rozpoczął karierę za granicą. Chociaż nie poszedł w ślady matki, zajął się dziedziną równie pasjonującą.

- Tadzio, mój młodszy syn, kończy dziś 31 lat. Jest pięknym człowiekiem. Mądrym, zdolnym, dobrym, uczciwym, prostolinijnym, oddanym, wiernym, szlachetnym i najzwyczajniej na świecie kochanym. Czuję się dumna i wzruszona pisząc te słowa! - napisała na Instagramie.

Agata Młynarska zdradziła, że jej syn rozpoczął właśnie karierę filmowca. Na zrealizowanie swojej pasji chłopak wybrał szczególne miejsce. Chociaż w Polsce z przemysłem filmowym kojarzą się głównie dwa miasta - Warszawa i Łódź - Tadeusz dokonał innego wyboru. Syn dziennikarki zdecydował, że swoją artystyczną działalność będzie rozwijał w Los Angeles. Prawdopodobnie nie mógł wybrać lepiej. W końcu miasto aniołów to miejsce, w którym powstało wiele pięknych produkcji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pasja do filmu zdominowała jego życie od wczesnych lat. Pierwszą kamerę dostał na pierwszą komunię. Realizował własne filmy, potem już duże produkcje. Dostawał nagrody, a teraz rozpoczyna nową drogę w świecie filmu w Los Angeles. Ma wspaniałą żonę, która wspiera go w tej bardzo trudnej, odważnej decyzji - dodała Agata Młynarska.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda legendarnego serialu walczy z 4 stadium raka. Drastycznie się zmieniła, zdjęcie jest przygnębiające
2. Zapytała mamę o biologicznego ojca. W odpowiedzi dostała pudełko i poznała straszą prawdę

Agata Młynarska swoimi życzeniami sprawiła, że jej syn otrzymał słowa wsparcia od wielu internautów. Użytkownicy życzyli chłopakowi szczęścia i przyznali, że czekają na jego debiutancki film.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Tadzio, mój młodszy syn, kończy dziś 31 lat. Jest pięknym człowiekiem. Mądrym, zdolnym, dobrym, uczciwym, prostolinijnym, oddanym, wiernym, szlachetnym i najzwyczajniej na świecie kochanym❤️❤️❤️ Czuję się dumna i wzruszona pisząc te słowa! Pasja do filmu zdominowała jego życie od wczesnych lat. Pierwszą kamerę dostał na pierwszą komunię. Realizował własne filmy, potem już duże produkcje.Dostawał nagrody a teraz rozpoczyna nową drogę w świecie filmu w Los Angeles. Ma wspaniałą żonę, która wspiera go w tej bardzo trudnej , odważnej decyzji. Tadek- jestem z Ciebie niewobrażalnie dumna!!!! Z Was razem!!!! Wierzyłam od początku, że zawsze zdobędziesz, to o czym marzysz. Życzę Ci, żebyś tam daleko, czuł się jak w domu. Żebyś tworzył, rozkwitał i był szczęśliwy❤️❤️❤️❤️Niech gwiazdy Ci sprzyjają. Kocham Cię mój uśmiechnięty Tadersie❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️#birthday #myson #myproud #tadeuszkieniewicz #kinievik #tadek #filmmaker #hollywood #losangeles #cameraman #movie #filmphotography #tedinfocus #goodluck #mamalovesyou #agatamlynarska @tedinfocus

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Zabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkę
  3. Królowe życia ukrywały przed widzami skandal? Dagmara przypadkiem wszystko ujawniła
  4. Poród okazał się stresujący i niebezpieczny dla dziecka. Po kilku dniach zobaczyła zdjęcie, na widok którego zamarła z niedowierzania
  5. Do czego służy mała kieszonka w damskich majtkach? Odpowiedź jest na tyle prosta, że aż zaskakująca
  6. Zaczęła jeść codziennie kurkumę. Zauważyła nagle 5 powalających efektów

źródło: ChilliZet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News