Agata Kulesza i jej mąż. Czy aktorka Rodzinki.pl ma dzieci?

Agata Kulesza i jej mąż. Czy aktorka Rodzinki.pl ma dzieci? Źródło: youtube.com/KinoSwiatpl

Agata Kulesza - mąż, kim jest, czym się zajmuje i dlaczego ich długoletnie małżeństwo się rozpadło? Fani serialu Rodzinka.pl są ciekawi jak wiedzie się w życiu prywatnym ich ulubionej bohaterce Marii, najlepszej przyjaciółce Natalii Boskiej.

Agata Kulesza, mąż Marcin Figurski i ona przeżywają kryzys, którym obecnie żyją polskie media. Co się stało w ich małżeństwie, że postanowili się rozwieść?

Agata Kulesza to polska aktorka urodzona 27 września 1971 roku w Szczecinie. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Debiutowała na dużym ekranie w produkcji Człowiek z..., pojawiała się również w kilku polskich serialach, między innymi: Klanie, Złotopolskich, Służby specjalne, Prosto w serce, Prawo Agaty, czy Pułapka. Grała w najlepszych polskich filmach: Zimna wojna, Zabawa zabawa, Pod Mocnym Aniołem, Ida, Sala samobójców, czy Róża.

Za tytułową kreację w dramacie Róża Wojciecha Smarzowskiego otrzymała Polską Nagrodę Filmową - Orła, stając się jedną z najpopularniejszych aktorek w kraju. Światowy rozgłos przyniosła jej rola Wandy Gruz w "Idzie" Pawła Pawlikowskiego. Razem z reżyserem i Agatą Trzebuchowską pojawiła się w Los Angeles, na rozdaniu Oscarów, gdzie film ten zdobył pierwszą w historii polskiego kina statuetkę za najlepszy film nieanglojęzyczny.

Agata Kulesza: mąż Marcin Figurski - kim jest?

Od 1996 roku była związana z Marcinem Figurskim. Para poznała się jeszcze na studiach, gdzie Kulesza szkoliła się z aktorstwa, Figurski natomiast studiował na wydziale operatorskim. 

Marcin Figurski urodził się 22 listopada 1966 roku. Mężczyzna od lat pracuje w branży filmowej. Jest autorem zdjęć do wielu polskich seriali, między innymi: Rodzinka.pl, Ja to mam szczęście, Niania, Na Wspólnej, BrzydUla. Miał też epizody aktorskie, wystąpił w Komedii amerykańskiej i Kilerze, gdzie wcielił się w postać Stanisława, asystenta operatora Jarosława.

 - Jestem z Marcinem nie dlatego, że jestem w jakiś sposób uzależniona od toksycznej miłości albo materialnego stanu. Marcin imponuje mi wiedzą, jest bardzo fajnym gościem. Jesteśmy ze sobą dlatego, że chcemy, a nie musimy. W zgodzie wychowujemy Mariannę. Jesteśmy naprawdę dobrym małżeństwem – wyznawała aktorka jakiś czas temu.

Pierwsze plotki o kryzysie w małżeństwie aktorki i operatora pojawiły się jakiś czas temu, jednak nikt nie dawał im wiary. A ponieważ Kulesza zazwyczaj unika rozmów o życiu prywatnym, doniesienia te przez długi czas, nie zostały potwierdzone. Okazuje się jednak, że para nie mieszka ze sobą, a w sądzie odbyły się już dwie rozprawy rozwodowe w ich sprawie. 

Agata Kulesza, jej mąż i dzieci

Marianna Figurska to 22-letnia córka Agaty Kuleszy i operatora Marcina Figurskiego. Dziewczyna ma pewne doświadczenie w zawodzie aktora, ponieważ wraz z mamą pojawiła się w amerykańsko-polskiej produkcji Prawdziwe Zbrodnie z Jimem Carreyem w roli głównej. Film inspirowany jest kontrowersyjną książką Krystiana Bali – Amok, w której autor opisuje popełnione przez siebie makabryczne zbrodnie. Marianna nie połknęła jednak aktorskiego bakcyla i nie zdecydowała się na karierę filmową.

 - Marianna ma duży dystans do mojego zawodu i pod żadnym pozorem nie chce zostać aktorką. Uważa, że aktorstwo jest nieciekawe i za dużo w tym zawodzie trzeba uczyć się na pamięć - mówiła Kulesza w jednym z wywiadów.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Ewa Minge bez peruki. Jak dawniej wyglądała słynna projektantka?
  2. Ile lat ma Natalia Jakuła? Aż trudno w to uwierzyć
  3. Agata Kulesza - rozwód. Co zniszczyło idealne małżeństwo aktorki?
  4. Gdzie mieszka Robert Lewandowski? Najlepszy polski piłkarz dzieli życie między Polskę a Niemcy
  5. Wstrząsająca przemiana Magdy Gessler. Jak wygląda w prostych włosach?
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News