Dramat w rodzinie Kuleszy. Jej córka zerwała kontakt z ojcem

Dramat w rodzinie Kuleszy. Jej córka zerwała kontakt z ojcem Źródło: YouTube - TVN Series

Agata Kulesza nie może cieszyć się z chwili wytchnienia w przerwie od pracy na planie. Wszystko przez sprawę rozwodową, która jest wyjątkowo emocjonująca. W rodzinie dochodzi do coraz poważniejszego konfliktu, który najprawdopodobniej nie zakończy się w najbliższym czasie.

Agata Kulesza rozwodzi się ze swoim mężem już od dłuższego czasu, co nie jest żadną tajemnicą. Problemy powstają jednak z powodu zachowania mężczyzny, który nie potrafi pogodzić się z tym, że kobieta, z którą spędził wiele lat, nie jest w stanie z nim wytrzymać. Konflikt stał się bardzo poważny i wygląda na to, że sprawa nie zakończy się w najbliższym czasie. Dowiadujemy się, że niestety angażują się w nią także bliscy aktorki i jej byłego partnera.

Ostatnią ofiarą konfliktu Agaty Kuleszy i Marcina Figurskiego jest ich córka, która postanowiła zerwać kontakt z ojcem. Mężczyzna zupełnie nie potrafi pogodzić się z tym, że odwróciła się od niego cała rodzina, wobec czego postanowił podzielić się swoimi problemami z internautami. Rzecz w tym, że ucierpieć mogą na tym osoby, o których wspomniał w swoim wpisie.

Agata Kulesza przeżywa dramat rodzinny

Wszystko wskazuje na to, że relacji znanej aktorki z jej mężem nie da się już naprawić. Kobieta przez wiele lat musiała radzić sobie z zachowaniem męża, lecz w końcu postanowiła, że zgłosi sprawę na policję. Wszystko przez to, że Marcin Figurski wielokrotnie groził jej przemocą fizyczną lub wręcz zabójstwem. Jego kolejnych słów nie można było dalej tolerować, więc aktorka postanowiła rozpocząć sprawę rozwodową.

Rzecz w tym, że od tamtego momentu agresywne zachowanie Figurskiego zdecydowanie przybrało na sile. Mężczyzna zaczął udzielać się w mediach społecznościowych, starając się odpowiedzieć na medialne doniesienia i zarzuty stawiane przez aktorkę. Póki co nie wychodzi na tym najlepiej, o czym świadczy sytuacja sprzed kilku miesięcy.

Wówczas mężczyzna postanowił udowodnić wszystkim, że jest zdrowy psychicznie, pokazując dokumenty od biegłych sądowych. Zapomniał jednak, że znajduje się na nich lista przestępstw, których dopuścił się wobec swojej małżonki. Wśród nich znalazły się groźby karalne.

Agata Kulesza rozwodzi się

Cała sytuacja wpłynęła na córkę kobiety, 22-letnią Mariannę, która postanowiła całkowicie zerwać kontakt z ojcem. Nie wiadomo, jaki wpływ na jej decyzję miała sama Agata Kulesza, lecz poznaliśmy już odpowiedzieć mężczyzny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dlaczego zablokowałaś kontakt do siebie, moja córko? Co złego uczyniłem mojej córce? Może to, że kupiłem ci autko, którym jeździsz? Spokojnych snów, Marianno - napisał na swoim Facebooku Figurski, co przeraziło wielu fanów aktorki.

Wygląda więc na to, że kłopoty rodzinne Agaty Kuleszy trwają w najlepsze i nie zmieni się to w najbliższym czasie.

  1. Jak DZIŚ wygląda Bogumiła Wander? Operacje plastyczne zniszczyły jej twarz [ZDJĘCIA]
  2. Gdzie mieszka Edyta Wojtczak? Warunki mieszkaniowe legendy TVP was ZSZOKUJĄ!
  3. Finalistka "The Voice" została brutalnie zamordowana po swoim koncercie. Do tej pory nie wyjaśniono dlaczego
  4. Pamiętacie gwiazdę "Zbuntowanego anioła"? Natalia Oreiro wygląda nieziemsko
  5. Anna Lewandowska pokazała twarz córki! Fani rozpływają się nad urodą małej Klary
  6. Gwiazda Rodzinka.pl w pikantnych scenach tylko dla dorosłych. Wszystko trafiło do sieci

źródło: Pomponik

Następny artykuł