Agata Duda w USA zrobiła coś niesamowitego! Komentarze nie cichną

Agata Duda w USA zrobiła coś niesamowitego! Komentarze nie cichną Źródło: fot. wikimedia commons

Agata Duda wzbudza w ostatnim czasie coraz większe kontrowersje. Jej zachowanie przyciąga uwagę internautów - zwłaszcza, że w ostatnim czasie kobieta nie wypowiada się na temat błędów męża. Inni, bardziej przychylni pierwszej damie, zwracają uwagę na jej wizerunek i nienaganną prezencję. Teraz kobieta w USA zrobiła coś niesamowitego!

Agata Duda zrobiła coś niesamowitego. Jej pojawienie się w Stanach Zjednoczonych u boku męża, Andrzeja Dudy, przykuło uwagę największych mediów w Polsce, a także internautów. Głośno było o buciku, który spadł z nogi pierwszej damy, niczym u Kopciuszka. Zabawna sytuacja nie rozśmieszyła jednak przeciwników pary prezydenckiej, którzy w zgubieniu buta upatrywali się ogromnej porażki i wstydu dla całego kraju.

Zwolennicy pierwszej damy wskazują jednak, że... niesie ona bardzo dobry przykład poza granice naszego kraju. Jej stylizacje są zawsze nienaganne, ubiera się nie tylko schludnie, ale nade wszystko modnie.

Agata Duda przyćmiewa nawet Melanią Trump!

Agata Duda swoimi kreacjami przyćmiewa nawet pierwszą damę Stanów Zjednoczonych, Melanię Trump. W przeciwieństwie do żony prezydenta USA, nasza przedstawicielka nigdy nie potrzebowała operacji plastycznych do poprawy wyglądu. - Fajna kobieta. Ja tam ją lubię. Widać, ze ma poczucie humoru, ale przede wszystkim klasę! - czytamy komentarz jednej z internautek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Haha. Inteligentna babka. Ma do siebie dystans. Szkoda, ze mąż takie ciepłe kluchy. Mogliby się zamienić stołkami - sugeruje kolejna osoba. Na ostatnie spotkanie z Melanią Trump Agata założyła biało-czarny strój z mocnym paskiem, który podkreślił wcięcie w talii oraz czarne szpilki. Kolejne istotne spotkania w USA reprezentowała w czarnej sukience z białką wstawką przy dekolcie oraz białym paskiem przy rozkloszowanym dole.Najlepsze newsy dnia:

  1. Księżna Diana była w ciąży w chwili śmierci?! Lekarz po latach zdradza prawdę
  2. Nie żyje legenda kina. Stworzył hit wszech czasów
  3. Jarosław Kaczyński w szpitalu. Prezes PiS nadal ma problemy ze zdrowiem
  4. Tragiczny efekt wykorzystywania zwierząt w cyrkach. Tygrys dostał ataku w czasie występu
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu