Tajemnicza postać u boku Agaty Dudy. Media ujawniły kim jest

Tajemnicza postać u boku Agaty Dudy. Media ujawniły kim jest Źródło: fot. Krzysztof Sitkowski, KPRP/prezydent.pl

Agata Duda zachwyca właściwie wszystkich, bez względu na identyfikację z danym obozem politycznym. Jej postawa, styl, elegancja są obiektem nieustannych komplementów. Komu pierwsza dama zawdzięcza ten niepowtarzalny styl? Media ujawniły, kim jest tajemnicza postać u boku prezydentowej.

Agata Duda zawsze jest nienagannie ubrana. Jej stylem naprawdę zachwycają się wszyscy, nawet ci, którzy nie popierają prezydentury Andrzeja Dudy i niektórych postaw pierwszej damy. Kto stoi za tym, jak wygląda pani prezydentowa? Okazuje się, że żona głowy państwa ubiera się u wielu polskich projektantów. Jednak jedną z jej ulubionych projektantek jest Ela Piorun. Agata Kornhauser-Duda sama ją odkryła i chętnie wraca do jej butiku.

Agata Duda ubiera się u jednej z polskich projektantek

Jak zdradza Ela Piorun, pani prezydentowa sama trafiła do jej atelier. Nie ma problemu z tym, by po prostu przyjść do butiku i kupić kostium. Nie wynajmuje do tego ludzi, nie korzysta też z osobnych doradców, współpracuje jedynie z projektantką. - Gdy otworzyłam swoje atelier, pani Agata znalazła je i po prostu przyjechała tu pewnego wieczoru. Zainteresowała się tym, co znajdowało się na wystawie i zjawiła się osobiście w butiku. Byłam miło zaskoczona i bardzo podekscytowana - opowiada Ela Piorun o pierwszym kontakcie z pierwszą damą. Jak się okazuje, ubieranie pierwszej damy nie jest bardzo trudnym procesem. Wiąże się to z faktem, że figura Agaty Dudy pozwala na to, żeby wcześniej uszyty strój po prostu założyć - i pasuje. - Pani prezydentowa ma idealną sylwetkę i zazwyczaj wybiera ubrania z tak zwanego wieszaka. Czasem też szyjemy coś w innym kolorze, tkaninie, według wybranych modeli - opowiada Piorun. - Gdy przychodzi na przymiarki, zawsze, tak jak i innym klientkom, pokazujemy jej nowości. Zazwyczaj wybiera kilka kreacji. Bardzo często dzieje się tak, że panie przychodzą, bo widziały sukienkę czy garsonkę na pani Agacie - dodaje.

Przychodzi i kupuje. Agata Duda wymarzoną klientką

Atelier Eli Piorun to nie byle jakie miejsce. Projektantka ubiera takie gwiazdy, jak Grażyna Torbicka, czy Monika Zamachowska. Jest z pewnością uznaną osobą w branży. Współpraca z pierwszą damą jest jednak dla niej wyjątkową nobilitacją. Szczególną przyjemność sprawia jednak fakt, że Agata Duda jest wymarzoną klientką. Nie ma absurdalnych wymagań, nie żąda licznych zmian w projektach, ma swój pomysł na to, jak chce wyglądać. - Jest miłą, ciepłą i bardzo przyjazną osobą. Z drugiej strony jest konkretna i zdecydowana. Siłą rzeczy więc współpraca z nią przebiega bardzo sprawnie - zdradza projektantka pierwszej damy. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Cały świat patrzy z niedowierzaniem. Duda ogłosił, kto jest kluczowym sojusznikiem Polski
  2. Kinga Duda popełniła największy błąd w życiu. Dzisiaj boleśnie za niego płaci
  3. Była Pierwsza Dama NIE ŻYJE
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News