Agata Duda
youtube.com/fakt
Mateusz Wysokiński - 30 Kwietnia 2019

TVN przekazał zaskakującą wiadomość. Kierowca Agaty Dudy potrącił rowerzystkę

Agata Duda nie może być zadowolona ze swojego szofera. Kierowca SOP, który na co dzień wozi pierwszą damę, potrącił rowerzystkę na ulicach Warszawy. Oczywiście za takie zdarzenie drogowe został zawieszony w swoich obowiązkach.

Agata Duda będzie musiała pogodzić się ze zmianą osobistego kierowcy. Szofer żony Andrzeja Dudy, przemieszczając się ulicami wjechał w rowerzystę. Reakcja zarządzających rządowych służbą była natychmiastowa - kierujący pojazdem został zawieszony.

Kierowca Agaty Dudy brała udział w wypadku

Do zdarzenia doszło w piątek 26 kwietnia w godzinach popołudniowych. Prowadzący pojazd, który zazwyczaj przewoził żonę prezydenta niespodziewanie wjechał w kierującą rowerem warszawiankę, która poruszała się pasem pierwszeństwa. Kierowca najprawdopodobniej nie zauważył kierującej, co doprowadziło do potrącenia.

TVP o śmierci bohaterkiDruzgocące informacje TVP. Nie żyje narodowa bohaterka, jej śmierć to wielka strata dla PolakówCzytaj dalej

- Jechała jezdnią i została potrącona. Sama wstała, ale skarżyła się na ból, dlatego została zabrana przez pogotowie do szpitala, by przeprowadzić bardziej szczegółowe badania, żeby dokładnie określić, jaki jest jej stan zdrowia – opowiadał dziennikarz TVN24 Piotr Borowski, który był na miejscu zdarzenia i relacjonował całe zajście na żywo.

Służba Ochrony Państwa jest od początku kadencji PiS pod nieustającą obserwacją mediów. Już wielokrotnie zdarzało się jej popełniać wpadki, a tym razem kierownictwo zdecydowało się zabrać głos w sprawie. Opowiedziano o wypadku i wskazano, że postępowanie wewnątrz służby trwa i do momentu jego skończenia kierowca przewożący pierwszą damę będzie zawieszony i nie będzie mógł wykonywać swojego zawodu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

córka kaczyńskiejCórka Kaczyńskiej inspiruje się Dalekim Wschodem? Wskazują na to zdjęciaCzytaj dalej

Czy SOP wytłumaczy się z zarzutów?

Nie da się ukryć, że postępowanie funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa jest przez dużą część społeczeństwa oceniane negatywnie. Liczne wpadki, wypadki drogowe i kuriozalne tłumaczenia sprawiają, że służba rządowa stała się obiektem żartów i licznych parodii. Aby ratować swój wizerunek, przedstawiciele, zazwyczaj nieśpieszący się z komentarzem dla mediów, zdecydowali się opowiedzieć o przebiegu zdarzenia drogowego, zanim w mediach pojawią się spekulacje na ten temat.

- Do czasu wyjaśnienia sprawy został zawieszony, to znaczy odsunięty od pracy w grupie ochronnej - powiedział mediom jeden z przedstawicieli SOP

- [Samochód] nie mógł jechać dalej, więc trzeba było dla prezydentowej przeznaczyć inny samochód – przyznaje jeden z funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje John Singleton. Słynny reżyser „Chłopaków z sąsiedztwa”
  2. Aleksandra Kwaśniewska zniknęła z mediów! W ten sposób nie uciszy plotek o CIĄŻY
  3. Małgorzata Rozenek w stroju sprośnej uczennicy. Zdjęcie wbije was w fotele
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka wydała wstrząsające oświadczenie. Nie możemy uwierzyć
  5. Synowa Katarzyny Dowbor pokazała swoją drugą twarz. Nikt nie znał jej od tej strony
  6. Cejrowski został wyrzucony z TVP. Podróżnik brutalnie szczerze o kulisach utraty pracy

justyna żyłaPękniecie ze śmiechu! Seria upokarzających wpadek Justyny ŻyłyCzytaj dalej

Źródło: TVN24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News