Sekrety Agaty Dudy wychodzą na jaw. Co na to prezydent?

Sekrety Agaty Dudy wychodzą na jaw. Co na to prezydent?

W mediach Agata Duda uchodzi za ikonę stylu i ciężko się z tym nie zgodzić, ponieważ zawsze, gdy się pojawia, wygląda perfekcyjnie. Pierwsza dama jest dodatkowo bardzo tajemnicza za względu na bardzo skromną ilość jej wypowiedzi. Teraz na światło dzienne wychodzi jej kolejny sekret. Co powie Andrzej Duda na to, że jego żona jest tak dokładnie prześwietlana?

Wiele znanych osób wybierając swoje kreacje, stawia na znane zagraniczne marki, które podbijają cały świat. Jednak Agata Duda zdecydowanie naszych uzdolnionych polskich projektantów, którzy bez wątpienia mogliby konkurować z niejednym artystą, który odniósł sukces poza granicami naszego kraju. Pierwsza dama w swoich kreacjach stawia na klasyczne połączenia, ale nie obi się ich łączyć z dużymi wyrazistymi wzorami. Wiele osób zastanawia się, kto odpowiada za nienaganne kreacje żony prezydenta Andrzeja Dudy. Teraz postaramy się chociaż odrobinę uchylić rąbka tej tajemnicy.

Agata Duda: u kogo ubiera się pierwsza dama

Pierwsza dama współpracuje z wieloma projektantami, wcześniej wyciekły informacje dotyczące warszawskiego butiku, który jest często odwiedzany przez pierwszą damę. Teraz znamy kolejnego artystę, który blisko współpracuje z pierwszą damą, dbając o nienaganną jakość jej kreacji. Atelier Pawła Kuzika mieści się w Łodzi, o dziwo nigdy osobiście nie spotkał się z Agatą Dudą, ponieważ to jej córka jako pierwsza trafiła do jego pracowni. Przeglądając kolejne stroje, zauważyła, że wiele z nich pasują do stylu jej mamy. Gdy zapytała się, czy może zabrać je, aby pokazać pierwszej damie artysta zgodził się bez wahania. Pierwszej damie bardzo spodobały się dzieła Kuzika i bardzo szybko podjęła z nim współpracę. Kontaktują się ze sobą przy pomocy internetu, Agata Duda wysłała artyście swoje szczegółowe wymiary, dzięki temu mają pewność, że kreacje będą idealnie pasować.

 - Od ponad roku już stale współpracuję z Pałacem Prezydenckim. Pierwsza dama podała mi swoje szczegółowe wymiary, więc mogę perfekcyjnie dopasować wybrane przez nią zestawy - wyznaje Paweł Kuzik.

Agata Duda nie jest jedyną osobą, której przypadły do gustu kreacje przygotowane przez Pawła Kuzika. Oczywiście pomijając jej córkę Kingę, która odwiedzała jego pracownie wielokrotnie, również prezydent jest pod wrażeniem jego umiejętności. Stroje, które jego małżonka zakupiła u projektanta, bardzo mu się podobają. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tego jeszcze nie było. Duda nie wytrzymał, ledwo powstrzymał płacz
  2. Polska aktorka walczy o życie córki. Zapadła w śpiączkę
  3. Córka Kaczyńskiej trafiła do szpitala!
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News