Zakończyła się wizyta brytyjskiej pary książęcej, Williama i Kate w Warszawie. Książęta Cambridge spędzili w Polsce dwa dni. W tym czasie zwiedzili Warszawę i Gdańsk. Jak zwykle przy okazji podróży zagranicznej przyszłego króla Wielkiej Brytanii media rozpisują się na temat kreacji jego żony.

Tym razem jedna osoba dorównała jej stylem i klasą. Pani prezydentowa, Agata Duda zaskoczyła dziennikarzy i komentatorów swoją suknią, którą założyła na oficjalne pożegnanie pary książęcej przed ich wylotem do Berlina. Pojawiły się słowa mówiące, że żona prezydenta Polski wręcz przyćmiła księżną Kate, która na przyjęcie z okazji urodzin królowej Elżbiety II założyła suknię zaprojektowaną przez Polkę, Gosię Baczyńską. Wydawało się już, że nie będzie konkurencji dla jej wieczorowego stroju.

Agata Kornhauser-Duda podczas kameralnego pożegnania ubrała białą sukienkę za kolano eksponującą delikatnie dekolt oraz szpilki w kolorze pudrowego różu. Komentatorzy i eksperci ds. mody okrzyknęli kreację Dudy wspaniałą i olśniewającą.

wp.pl

...

Zobacz również