Agata Duda pomimo tego, że niezbyt często udziela się w mediach, to bardzo konsekwentnie kreuje swój wizerunek. Uchodzi raczej za kobietę stonowaną, która stroni od konfliktowych sytuacji i wprowadzania napitej atmosfery. Najnowsze doniesienia dziennikarzy świadczą o tym, że jest to jedynie gra pozorów.

Agata Duda przede wszystkim stara się nie wychylać. Jeśli już pojawia się gdzieś u boku swojego małżonka, to pełni raczej rolę drugoplanową. Dlatego też dużym zaskoczeniem było ostatnie orędzie pary prezydenckiej, w której pierwsza dama również zabrała głos.

W obliczu takiego postępowania opinii publicznej trudno było tak naprawdę stwierdzić, jaka jest żona prezydenta. Wszystko jednak zmieniło się po ujawnieniu tajemnicy skrywanej przez Pałac Prezydencki.

Agata Duda – prawdziwe oblicze pierwszej damy

Szczegóły z prezydenckiego życia wyjawił Newsweekowi anonimowy informator, który obraca się w gronie współpracowników pary prezydenckiej. Przede wszystkim zaznaczył on, że Andrzej Duda bardzo chwali sobie obecny tryb życia.

– Zarabia mniej niż europoseł, ale wszystko ma podane pod nos. Jeden telefon i wszyscy w Juracie czekają. Obsługa zrobi zakupy, ugotuje najbardziej wymyślne potrawy. Andrzejek świat sobie pozwiedza. Może zaprosić do pałacu znajomych z Krakowa i elegancko ich ugościć – można przeczytać w Newsweeku.

W zwierzeniu nie zabrakło również miejsca dla Agaty Dudy. Żona prezydenta chce, aby wszyscy postrzegali ją jako ciepłą i rozważną osobę. Okazuje się jednak, że potrafi ona napsuć krwi ludziom w swoim otoczeniu.

– W pałacu pierwsza dama ma opinię humorzastej. Z tego powodu miała odejść z jej biura zaufana współpracownica, wiceszefowa gabinetu pierwszej damy Dorota Skrzypek, wdowa po byłym szefie NBP Sławomirze Skrzypku. Agata jest apodyktyczna i trudna we współpracy. Jako nauczycielka jest przyzwyczajona, że nikt nie podważa jej zdania. Nikogo nie słucha. Skrzypkowa miała tego dość – dodał kontakt Newsweeka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wojciech Jaruzelski ukrywał prawdę o sobie. Szokujące sekrety generała

Internet zgodnie

Zdanie anonimowego informatora wydają się podzielać internauci.

– Jasne że to zołza. Dopóki się nie odzywała to jeszcze łudziłem się że może coś w niej jest ale od kiedy zabiera głos to jedna wielka katastrofa – skomentowała internautka.

– Wygląda na sekutnicę, więc pewnie nią jest. Charakter widać po oczach i ustach, a przyklejony uśmieszek nic nie znaczy. A te kpiarskie dyrygowanie w Nowym Jorku? To było obrzydliwe. Oboje są obrzydliwi – dodaje kolejna.

– Dobrze że nie zabiera publicznie głosu. Mało jest nauczycieli z powołaniem. W PiS nie ma ciepłej kobiety. Wszystkie na kopyto Krysi i broszki. Nie dorosły do funkcji. Zakompleksione. Jolanta Kwaśniewska była jedyną damą ze światowym obyciem – stwierdził kolejny komentujący.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Układ rozpada się na naszych oczach! Tusk zmroził Kaczyńskiego 
  2. Największa „świętość” PiS ośmieszona! Wstyd na całą Europę 
  3. Afera w TVN24! Żona Ziobry nagle zadzwoniła podczas programu na żywo
  4. ZNAKI ZODIAKU, które są największymi leniuchami. Kochają spać

Aleksander Kwaśniewski kończy 64 lata. Najlepsze MEMY z byłym prezydentem

Zobacz również