Agata Duda jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci na polskiej scenie politycznej. Z jednej strony dla wielu wydaje się ciepłą i serdeczną osobą, z drugiej – wielu zarzuca kobiecie milczenie w momentach kryzysów społecznych. Teraz kulisy jej prywatnego życia ujawnili bliscy współpracownicy. Entuzjaści pierwszej damy mogą być w szoku.

Agata Duda pojawia się obok męża podczas najważniejszych oficjalnych wydarzeń. Kobieta dba o jego wizerunek i wspiera działania organizacji charytatywnych. Pomimo próśb o zajęcie głosu w sprawach dotyczących między innymi jakości życia osób niepełnosprawnych czy spraw kobiet – milczała. Prywatnie podobno jest nie do zniesienia.

Andrzej i Agata Duda traktują współpracowników lekceważąco. Skąd te informacje?

„Newsweek” dotarł do informacji, z których wynika, że pierwsza dama ma zmienne humory i z całą pewnością „trzęsie” Pałacem Prezydenckim. Gdy z jej gabinetu odeszła Dorota Skrzypek, media dopytywały, skąd decyzja u wiceszefowej Gabinetu. Teraz kulisy ujawnił jeden z mieszkańców pałacu.

– Agata jest apodyktyczna i trudna we współpracy. Jako nauczycielka jest przyzwyczajona, że nikt nie podważa jej zdania. Nikogo nie słucha. Skrzypkowa miała tego dość – powiedziała zaufana osoba tygodnikowi „Newsweek”.

Inni dodają, że żona prezydenta jest humorzasta i budzi niechęć wśród pracowników. W ocenie wielu, wykorzystuje swoją pozycję i wymaga od innych absolutnej uległości.

Andrzej Duda prywatnie

Prezydent również nie zebrał pochlebnych opinii. Na co dzień ma zachowywać się dość… leniwie. Mężczyzna, zdaniem „człowieka” z PiS-u, czas spędza najchętniej jeżdżąc na wakacje. Absencja i lekceważenie obowiązków, zdaniem wielu, miała być powodem rezygnacji ze stanowiska Krzysztofa Łapińskiego. Rzecznik prezydenta miał dość decyzji polityka i jego uciekania od obowiązków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jolanta Kwaśniewska i sekrety jej wyglądu. Możecie przeżyć szok!

– Jemu się ta prezydentura naprawdę spodobała. Zarabia mniej niż europoseł, ale wszystko ma podane pod nos. Jeden telefon i wszyscy w Juracie czekają. Obsługa zrobi zakupy, ugotuje najbardziej wymyślne potrawy. Andrzejek świat sobie pozwiedza. Może zaprosić do pałacu znajomych z Krakowa i elegancko ich ugościć – powiedział dziennikarzom „Newsweeka” jeden z bliskich współpracowników.

Zdaniem „ludzi z pałacu” para prezydencka prywatnie zachowuje się diametralnie inaczej aniżeli jest przedstawiana w mediach. Z całą pewnością, kolejne podobne doniesienia wpłyną na wizerunek Andrzeja Dudy i wygląd słupków poparcia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Andrzej Duda ZDEPTANY! Kaczyński nie wytrzyma, kiedy dowie się przez kogo
  2. Andrzej Duda chyba zemdleje! Jest DRUGIE oskarżenie ws. afery KNF
  3. Znaki zodiaku i ich supermoce. Będziesz w szoku
  4. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Sprawdź, jak je uszczęśliwić
  5. Andrzej Duda i narodowcy, czyli MEMY po obchodach 11 listopada

Polacy w Niemczech zaginęli bez śladu. Poznajesz ich? Możesz pomóc

ŹRÓDŁOpomponik.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl