Zaczęli sypać! Druzgocący wyciek o Agacie Dudzie, prawda jest wstrząsająca

Zaczęli sypać! Druzgocący wyciek o Agacie Dudzie, prawda jest wstrząsająca Źródło: yt/prezydent.pl

Agata Duda jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci na polskiej scenie politycznej. Z jednej strony dla wielu wydaje się ciepłą i serdeczną osobą, z drugiej - wielu zarzuca kobiecie milczenie w momentach kryzysów społecznych. Teraz kulisy jej prywatnego życia ujawnili bliscy współpracownicy. Entuzjaści pierwszej damy mogą być w szoku.

Agata Duda pojawia się obok męża podczas najważniejszych oficjalnych wydarzeń. Kobieta dba o jego wizerunek i wspiera działania organizacji charytatywnych. Pomimo próśb o zajęcie głosu w sprawach dotyczących między innymi jakości życia osób niepełnosprawnych czy spraw kobiet - milczała. Prywatnie podobno jest nie do zniesienia.

Andrzej i Agata Duda traktują współpracowników lekceważąco. Skąd te informacje?

"Newsweek" dotarł do informacji, z których wynika, że pierwsza dama ma zmienne humory i z całą pewnością "trzęsie" Pałacem Prezydenckim. Gdy z jej gabinetu odeszła Dorota Skrzypek, media dopytywały, skąd decyzja u wiceszefowej Gabinetu. Teraz kulisy ujawnił jeden z mieszkańców pałacu. - Agata jest apodyktyczna i trudna we współpracy. Jako nauczycielka jest przyzwyczajona, że nikt nie podważa jej zdania. Nikogo nie słucha. Skrzypkowa miała tego dość - powiedziała zaufana osoba tygodnikowi "Newsweek". Inni dodają, że żona prezydenta jest humorzasta i budzi niechęć wśród pracowników. W ocenie wielu, wykorzystuje swoją pozycję i wymaga od innych absolutnej uległości.

Andrzej Duda prywatnie

Prezydent również nie zebrał pochlebnych opinii. Na co dzień ma zachowywać się dość... leniwie. Mężczyzna, zdaniem "człowieka" z PiS-u, czas spędza najchętniej jeżdżąc na wakacje. Absencja i lekceważenie obowiązków, zdaniem wielu, miała być powodem rezygnacji ze stanowiska Krzysztofa Łapińskiego. Rzecznik prezydenta miał dość decyzji polityka i jego uciekania od obowiązków.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Jemu się ta prezydentura naprawdę spodobała. Zarabia mniej niż europoseł, ale wszystko ma podane pod nos. Jeden telefon i wszyscy w Juracie czekają. Obsługa zrobi zakupy, ugotuje najbardziej wymyślne potrawy. Andrzejek świat sobie pozwiedza. Może zaprosić do pałacu znajomych z Krakowa i elegancko ich ugościć – powiedział dziennikarzom "Newsweeka" jeden z bliskich współpracowników. Zdaniem "ludzi z pałacu" para prezydencka prywatnie zachowuje się diametralnie inaczej aniżeli jest przedstawiana w mediach. Z całą pewnością, kolejne podobne doniesienia wpłyną na wizerunek Andrzeja Dudy i wygląd słupków poparcia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda ZDEPTANY! Kaczyński nie wytrzyma, kiedy dowie się przez kogo
  2. Andrzej Duda chyba zemdleje! Jest DRUGIE oskarżenie ws. afery KNF
  3. Znaki zodiaku i ich supermoce. Będziesz w szoku
  4. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Sprawdź, jak je uszczęśliwić
  5. Andrzej Duda i narodowcy, czyli MEMY po obchodach 11 listopada
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News