Agata Duda okłamała męża!? Oto co zrobiła, żeby go poderwać
Karol Zaborowski - 25 Grudnia 2018

Agata Duda okłamała męża!? Oto co zrobiła, żeby go poderwać

Agata Duda uchodzi za ikonę stylu i dobrych manier. Jednak okazało się, że pierwsza dama ma na swoim koncie małżeńskie grzeszki. Prezydent wyznał, że został przez nią oszukany.

Agata Duda bardzo rzadko zabiera głos publicznie, a co dopiero mówić o udzielaniu wywiadów. Ma to związek z bardzo przykrymi dla niej wydarzeniami, po których zraziła się do dziennikarzy. Na szczęście prezydent nie ma takich oporów, a dzięki temu poznaliśmy wiele anegdot z życia pierwszej pary. Jednak Andrzej Duda mógł zdradzić więcej, niż chciałaby jego żona. Prezydent zdradził, że jeszcze przed ślubem został oszukany przez swoją wybrankę serca.

Agata Duda oszukała swojego męża

Andrzej Duda udzielił ostatnio wyczerpującego wywiadu dla Super Expressu. Wypowiadał się tam między innymi o Lechu Wałęsie, ale zdradził również kilka rzeczy ze swojego życia prywatnego. Prezydent przyznał się między innymi, że zdarzało mu się pić tanie wino. Opowiedział również o początkach swojego związku z przyszłą pierwszą damą. Duda nie ukrywa, że Agata nie była jego pierwszą dziewczyną, ani miłością. Para prezydencka poznała się już w liceum, ale ich związek rozwijał się powoli. Wedle słów prezydenta, jego sposobem na podryw była osobowość. - Nie pierwszą. Miłości i dziewczyn miałem kilka, choć z żoną poznaliśmy się jeszcze w czasach liceum. Na imprezie. Ostatnie dni maja 1990 r. - mówił Andrzej Duda. Jednak ostatecznie to Agata okazała się tą jedyną. Chociaż nie da się ukryć, że oszukiwała swojego ukochanego aż do samego ślubu. Prezydent od zawsze był wielkim fanem narciarstwa i podczas związku z przyszłą pierwszą damą ona również uczyła się jazdy po stokach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Jan Paweł IIJan Paweł II w ostatnich chwilach życia. 9 zdjęcie będzie prawdziwym wstrząsem dla KatolikówCzytaj dalej
Wszystko wskazywało na to, że para znalazła wspólną pasję. Jednak nic bardziej mylnego, ponieważ tuż po ślubie, gdy Andrzej Duda swojej małżonce zaproponował wspólny wyjazd na narty, to usłyszał kategoryczne nigdy więcej. - Jestem wielkim fanem narciarstwa. I to było jedyne oszustwo matrymonialne, jakiego dopuściła się moja żona. Jako moja dziewczyna uczyła się jeździć, a jakże. Bywała ze mną w Bukowinie Tatrzańskiej. Ślub wzięliśmy w lutym. Zaproponowałem małżeński wyjazd na narty, a ona: nigdy więcej! I wyrzuciła narty do piwnicy - wyznaje prezydent.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nieznane prywatne nagrania Tomasza Mackiewicza! Rozrywają serce
  2. Pierwszy świąteczny cud. Wzruszająca historia w samym środku Warszawy
  3. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  4. Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne
  5. Politycy nie cierpią papieża Franciszka. Ujawniono właśnie dlaczego
GłówneEmerytury przechodzą rewolucyjne zmiany. Co musisz o nich wiedziećCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News