Dlaczego Agata Duda nie udziela żadnych wywiadów? Prezydent wyjawił całą prawdę!

Dlaczego Agata Duda nie udziela żadnych wywiadów? Prezydent wyjawił całą prawdę! Źródło: Fot. YouTube / Prezydent.pl

Agata Duda uważana jest za jedną z najbardziej biernych pierwszych dam w historii Polski. Kobieta nie zgadza się na rozmowy z dziennikarzami, nie sprzeciwia się decyzjom swojego męża, nie zabiera głosu w ważnych społecznie sprawach. Taka postawa sprawiła, że wiele osób jej nie lubi. Skąd wzięła się taka strategia prezydentowej? Teraz Andrzej Duda postanowił wszystko wyjawić.

Agata Duda, w przeciwieństwie do swoich poprzedniczek, stroni od kamer i dziennikarzy. Kobieta nie chce zajmować stanowiska w kontrowersyjnych sprawach, a właśnie tego oczekują od niej Polacy. Powody jej medialnej absencji tłumaczy jej mąż, Andrzej Duda. Prezydent wyjawił wszystko.

Agata Duda ofiarą ataków

Andrzej Duda, w przeciwieństwie do swojej żony, nie uchyla się przed wywiadami. W jednym z nich mężczyzna wyznał, że Agata często pada ofiarą ataków. Fakt ten bardzo go boli, ale niewiele jest w stanie z tym zrobić. Pierwsza dama nie udziela wywiadów, bo... tak sobie postanowiła. Nie stoi za tym żaden ukryty sens, po prostu nie ma ochoty i nie chce tego robić. - Niestety, atakują także moją żonę. Ubolewam nad tym. Zapewniam, że Agata jest osobą niezależną. To ona podjęła decyzję, by nie udzielać żadnych wywiadów. Realizuje obowiązki właściwe – jej zdaniem – dla Pierwszej Damy, wspiera akcje dobroczynne, pomaga ludziom, nie ukrywa tego przed mediami. Jest bardzo aktywna. Ci, którzy uważnie ją obserwują i uczciwie oceniają, doskonale to wiedzą - oznajmił prezydent. Andrzej Duda powiedział również, że jego żona nie musi rozmawiać z dziennikarzami, bo nie jest politykiem. Nie ma również żadnego zapisu, który zmusiłby pierwszą damę do zaangażowania się w życie społeczeństwa oraz mediów. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobiety walczą o swoje prawa, żeby zrobić na złość Agacie? Szokująca teoria prezydenta

Jak się okazuje, Andrzej Duda ma również ciekawą teorię, jeśli chodzi o manifesty organizowane w Warszawie. Jego zdaniem jeden z nich, a konkretniej czarny protest, był zorganizowany tylko po to, aby... wywołać polityczną awanturę. - Czarny protest został inteligentnie zaplanowany, aby wywołać polityczną awanturę - oświadczył Duda. Takie słowa bardzo nie spodobały się Polkom, które organizują protesty w ramach walki o swoją wolność, a nie utrudniania życia innym ludziom. - Jak ma gadać takie głupoty, to lepiej żeby w ogóle nie otwierał ust. Tysiące kobiet wyszły na ulice, a on widzi w tym jakąś akcję przeciwko swojej żonce. To za zadufany czerep! - brzmiał komentarz jednej z oburzonych internautek. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Spowiednik Daniela Martyniuka wyjawił coś szokującego. Ksiądz wkracza do akcji
  2. Ksiądz zachęca do kolędy… z bronią w ręku. Szokująca grafika
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  5. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News