Agata Duda cieszy się umiarkowanym entuzjazmem wśród dużej części wyborców. Z jednej strony opanowana i wycofana, z drugiej – dość często łamiąca etykietę podczas wizyt dyplomatycznych. Po ostatniej, w Nowym Jorku, media atakowały Pierwszą Damę dość dotkliwie. Jaka była w młodości małżonka prezydenta?

Agata Duda zajmuje u boku męża rolę pomocnika w budowaniu wizerunku. Na wzór zagranicznych pierwszych dam, powinna się angażować w głos kobiet i akcje charytatywne. Małżonka Andrzeja Dudy jest jednak wycofana i niewiele wiemy na temat jej poglądów. Sprawdziliśmy jednak, jak wyglądała w dzieciństwie i czym interesowała się będąc nastolatką.

Jak wyglądała Agata Duda w dzieciństwie?

W dzieciństwie wyglądała… słodko! I choć zwykliśmy nazywać rozkosznymi niemal wszystkie dzieci, na zdjęciu zamieszczonym przez prezydenta z okazji Dnia Dziecka widać wyraźnie dość osobliwą postać. Kilka dekad wstecz Agata Duda wyglądała naprawdę uroczo. W kucykach, z grzywką i misiem na kolanach wzruszyła na pewno niejednego dorosłego.

W młodości podobno była buntowniczką. W domu Kornhauserów funkcjonowały dwie narracje. Z jednej strony rodzina miała korzenie żydowskie, z drugiej austriackie. Agata została wychowana jako katoliczka, jej brat Jakub poszedł jednak inną drogą. Mężczyzna w jednym z wywiadów przyznał, że wybór ten był dla niego nie tylko trudny, ale i realnie poróżnił go z siostrą. Podobno nie jest także zadowolony z polityki, jaką prowadzi jej mąż.

Kinga Duda jest bardzo podobna do mamy. Nie poszła jednak jej w ślady i nie zdecydowała się zostać nauczycielką. Córka pary prezydenckiej studiuje prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jak podają media, młoda kobieta odnosi ogromne sukcesy jako studentka. Z pewnością przełożą się one na wielką karierę w przyszłości. Nie wiadomo, czy zdecyduje się wejść aktywnie do polityki.

Zdjęcia znanych z dzieciństwa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie uwierzysz, jak wiele dzieci mają te gwiazdy! [ZDJĘCIA]

Marta Kaczyńska pokazała zdjęcie z dzieciństwa w dniu swoich 35-tych urodzin. Do dziś Internauci przyglądają mu się z uwagą. Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej wygląda na nim… jak z reklamy. Chociaż jest bardzo podobna do swojego ojca z dzieciństwa, Marta nie przypomina na fotografii siebie z dziś.

Urocze zdjęcia polityków krążą w Internecie. Dzięki temu, ci nierzadko mogą poprawić swój medialny wizerunek. Agata Duda w dzieciństwie była naprawdę rozkoszna, a wyborcy prezydenta nie mogą się nadziwić, jak podobna jest do niej Kinga.

Agata Duda
źródło: prezydent.pl

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marta Kaczyńska napisała książkę o swoim życiu. Ujawniamy jej treść, będziecie w szoku
  2. Andrzej Duda wygłosił słowa, które go pogrążą. Tysiące wyjdą na ulice
  3. Agata Duda wróciła do pracy! Wiemy, gdzie i co robi, co na to prezydent?

Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!

Zobacz również

ŹRÓDŁOtvn24.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl