Agata Duda się nie popisała? Ujawniono, o czym rozmawiała z Melanią Trump

Agata Duda się nie popisała? Ujawniono, o czym rozmawiała z Melanią Trump

Agata Duda towarzyszyła mężowi podczas wizyty w Białym Domu. Gdy prezydent omawiał najważniejsze sprawy dotyczące wspólnego dialogu i polityki dwóch krajów, jego żona oddała się w ręce gospodyni. O czym rozmawiały Pierwsze Damy?

Agata Duda z Melanią Trump rozpoczęły spotkanie od zwiedzania domu. Później, przyszedł czas na wspólną rozmowę, która zgodnie z etykietą miała dotyczyć ważnych zjawisk w Polsce i USA. Damy postanowiły porozmawiać o problemie, jakim jest odnalezienie atencji w Internecie przez młodych ludzi, którzy coraz częściej zdają się przekraczać granice. Czy miała rację?

Agata Duda i Melania Trump o problemie tożsamości w mediach społecznościowych. O czym rozmawiały Pierwsze Damy?

Kancelaria Prezydenta podała przebieg rozmowy kobiet. Głównymi wątkami była znajomość zjawiska, jakim jest przeniesienie życia realnego do mediów nowoczesnych. Nazwana "problemem" próba identyfikacji z wirtualnym środowiskiem, szybko przerodziła się w żywą dyskusję. Jednak to Melania Trump miała pomysł na rozwiązanie problemów. Agata Duda przedstawiła wyniki raportu "Wilk i Owce w Internecie", który miał przedstawić kluczowe czynniki wpływające na szerzenie się hejtu w sieci. Zdaniem polskiej Pierwszej Damy to dorośli mają wpływ na odważne deklaracje i wpisy młodych ludzi, kształtując ich światopogląd od dzieciństwa. Później, dodała także zaniepokojona, że młodzi nie zdają sobie konsekwencji z obraźliwych wpisów. Żony prezydentów zaznaczyły, że wirtualne życie nie odzwierciedla realnego i że należałoby uczulić młodych ludzi na zagrożenia w sieci. Ważnym elementem, jak podała Kancelaria Premiera, było dołączenie informacji o kształtowaniu dzieci w rodzinach imigranckich z pomocą języka ojczystego.

Andrzej Duda w Internecie

Pomimo zapewnień żony o wstrzemięźliwości w wyrażaniu treści online, Andrzej Duda chętnie korzysta z mediów społecznościowych. W 2016 roku korespondował z młodymi ludźmi, namawiając ich do dyskusji. Rozmowy te jednak nie dotyczyły spraw bieżących, a były lekkimi rozmowami na temat prywatnych problemów młodzieży. A Duda rozmawiał z "leśnym ruchadłem" i "dziką foczką" o świecie, życiu i życzeniach na dobranoc.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Dziś, prezydent nie wytrzymał napięcia towarzyszącego komentarzom o zdjęciu, jakie fotoreporterzy zrobili w gabinecie Donalda Trumpa. Do tego doszła kwestia pomyłki w opisie zdjęcia dwóch Pierwszych Dam. Zirytowany udostępnił wpis jednej z internautek, która do przeciwników Dudy skierowała słowo: "Budy!". Media natychmiast przechwyciły tę wiadomość i zaczęły zastanawiać się czy zachowanie głowy państwa przypadkiem nie odbiega od standardów, które powinien sobą reprezentować. Agata Duda mówiąc problemie w mediach społecznościowych i narażeniu się na dobre imię wśród młodzieży powinna wziąć także pod rozwagę to, w jaki sposób internetowe dialogi prowadzi jej mąż.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandaliczny wpis na Twitterze Dudy! Prezydent zupełnie stracił nad sobą panowanie
  2. Andrzej Duda okrutnie upokorzony przez Trumpa. Poniżył go na oczach całego świata
  3. Trump zaprosił Dudę tylko po to, żeby go upokorzyć!
Następny artykuł