Agata Duda ma powody do obaw? Prezydent przerwał milczenie ws. relacji z małżonką

Agata Duda ma powody do obaw? Prezydent przerwał milczenie ws. relacji z małżonką

Agata Duda znów pojawia się w sensacyjnych doniesieniach tabloidów. Wszystko za sprawą ostatniego, dość niezręcznego zachowania na nowojorskiej ulicy, gdzie Pierwsza Dama, wykonując enigmatyczny ruch ręką zlekceważyła manifestujących Polaków. Teraz, jej mąż postanowił skomentować plotki na jej temat.

Agata Duda ma niewielu zwolenników. Choć na pozór sympatyczna, wielu zarzuca jej nieobecność podczas najważniejszych dyskusji o prawach kobiet i budzących niepokój zmianach w sądownictwie. Małżonka prezydenta stanowiska zmienić nie chce i coraz częściej zalicza wizerunkowe wpadki, które stają się źródłem komentarzy na arenie międzynarodowej. Plotki na temat małżeństwa pary prezydenckiej również nie milkną. Spekulacje uciął Andrzej Duda.

Andrzej Duda o swoim małżeństwie. Czy Agata Duda powinna się bać jego wyznania?

W wywiadzie dla "Sieci" Andrzej Duda postanowił opowiedzieć o wizycie w Białym Domu, której przebieg oburzył wielu Polaków. Prezydent uznał, że nie powinien się tłumaczyć z jej dyplomatycznego przebiegu. W jego ocenie, nie obiecywał, że będzie politykiem-celebrytą, a zakładał, że będzie działał skutecznie. Po serii kolejnych pytań, Duda skomentował kryzys wokół polskiego sądownictwa. Tu, polityk ostrożnie zaznaczył, że chciałby się do niego odnieść po ogłoszeniu ostatecznej decyzji do skargi do Trybunału Sprawiedliwości w Unii Europejskiej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Prezydent wspomniał również o swoim małżeństwie. Do niedawna, w mediach krążyła wiadomość, że Agata Duda namawia męża by ten nie startował w kolejnych wyborach prezydenckich. Głowa państwa jednak ucięła spekulacje, dodając krótką refleksję na temat ich związku. - Plotki były, są i będą. Niektóre są zabawne, inne po prostu są zwykłymi kalumniami, jak ta o rzekomym kryzysie w moim małżeństwie, że źle się dzieje - powiedział Duda dziennikarzom "Sieci". Później mężczyzna zaznaczył także, że choć z Agatą łączy go długoletnia znajomość, nigdy nie przeżyli poważniejszego kryzysu. - Jesteśmy małżeństwem od 20 lat, a parą jesteśmy już od czasów licealnych. Kochamy się, lubimy, nigdy na szczęście nie było w naszym związku poważniejszego kryzysu i nadal, za co Bogu dziękuję, nie ma - dodał prezydent. Artykuł, któremu towarzyszyła spektakularna okładka ze zdjęciem Andrzeja Dudy krążył w Internecie już od kilku dni. Zdaniem promujących wydanie dziennikarzy, opowiadając o małżeństwie prezydent miał "uciąć plotki, które ranią". Wygląda na to, że doniesienia o kryzysie pary prezydenckiej mocno małżeństwo dotknęły. Jednak komentatorzy wskazują, że to jedynie próba odwrócenia uwagi od najistotniejszych problemów wizerunkowych po wizycie w Białym Domu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda poniżony przez premiera Izraela! O tym mówi już cały świat
  2. Andrzej Duda zaskoczył wszystkich w USA! Najbardziej wzruszający moment w jego karierze
  3. Trump uległ Dudzie. "Zakaz wstępu do Białego Domu" zniesiony, będzie oficjalna wizyta
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News