Agata Duda wczoraj wraz ze swoim mężem wybrała się na wybory w Krakowie. Oczywiście para prezydencka jak zawsze prezentowała się nienagannie. Jednakże już pojawiły się głosy, że Agata ma godną przeciwniczkę, jeżeli chodzi o najlepiej ubrane pierwsze damy.

Agata Duda oraz prezydent Andrzej Duda wybrali się wczoraj do Krakowa, aby oddać swój głos w wyborach samorządowych. Oczywiście para prezydencka nie mogła zrobić tego, co wiele polskich gwiazd, czyli wrzucić do internetu swoich własnych zdjęć przy urnach. Na szczęście wyręczyli ich w tym fotoreporterzy, którzy byli obecni w odpowiednim lokalu wyborczym.

Jednak Agata Duda to nie jedyna pierwsza dama, która została przyłapana przez fotoreporterów przy spełnianiu swojego obywatelskiego obowiązku. Chodzi oczywiście o Jolantę Kwaśniewską, która wyglądała wprost olśniewająco.

Agata Duda zdeklasowana

Żona polskiego prezydenta znana jest z nienagannego stylu, który już niejednokrotnie mogliśmy podziwiać. Agata Duda zawsze wygląda schludnie, elegancko i przede wszystkim szykownie. Taki wygląd jest wręcz wymagany od pierwszej damy podczas oficjalnych spotkań i wizytacji.

Jednak, nawet gdy zmierzała do urny wyborczej, miała na sobie bardzo oficjalny strój. Absolutnie niczego w nim nie brakowało. Jednak według wielu internautów pierwsza dama mogła w tym momencie pozwolić sobie na nieco mniej oficjalną stylizację, ponieważ zaczynają one powoli wyglądać trochę sztucznie.

Bez wątpienia spełniają się one podczas różnych uroczystości, ale w tym przypadku mówimy o zwyczajnym oddaniu głosu, gdzie nie jest oceniana jako żona prezydenta Polski, a zwykłą Polka, a przynajmniej tak powinno być.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Musiały to mocno przeżyć! Gwiazdy, które straciły swoich najbliższych

Agata Duda ma mocną konkurentkę

W tym wypadku znacznie lepiej wypadła Jolanta Kwaśniewska, która zaprezentowała się w bardzo luźnej stylizacji, która ją wspaniale odmłodziła i dodała lekkości. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego zwyczajnie lśniła, podchodząc do urny wyborczej co nie umknęło zarówno fotoreporterom, jak i internautom.

– Jolka wygląda młodziej niż Agata – czytamy.

– Myślę, że gdyby pani Kwaśniewska zdecydowała się wystartować w wyborach prezydenckich, miała by spore szanse wygrać – pisze jedna z internautek.

– Pani Kwaśniewska jak zawsze z klasą – dodaje kolejna internautka.

Nie da się ukryć, że zwycięsko wyszła z tego modowego starcia Jolanta Kwaśniewska. Zapewne, gdyby Agata Duda zdecydowała się na lekkie poluzowanie swojego pasa to te i wiele innych komentarzy wyglądałoby zupełnie inaczej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Los PiS wisi na włosku! Kaczyński w furii, pilne zebranie na Nowogrodzkiej
  2. Ile zarabia Rafał Trzaskowski? Zarobki prezydenta Warszawy
  3. Skandal! Część Polaków NIE MOGŁA zagłosować, choć mieli do tego pełne prawo
  4. Niewiarygodne! Znak zodiaku powie Ci jakiego psa potrzebujesz
  5. Fryzury na ślub. Jaka fryzura na ślub?

Agata Duda ma swoje sekrety. 10 faktów z jej życia, którymi się nie chwali [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOpudelek.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.