Przyjaciółka Agaty Dudy zdradziła. Oto prawdziwe, prywatne oblicze pierwszej damy

Przyjaciółka Agaty Dudy zdradziła. Oto prawdziwe, prywatne oblicze pierwszej damy

Agata Duda w związku ze swoją rolą w budowaniu wizerunku męża musi niemal zawsze świetnie wyglądać. Dzięki kreacjom Eli Piorun - projektantki, Pierwsza Dama olśniewa podczas oficjalnych wystąpień. Kobieta zdradziła, jakie jest prywatne oblicze pierwszej damy.

Agata Duda to tajemnicza kobieta, która rzadko wypowiada się publicznie. Jej życie prywatne owiane jest niemal całkowitą tajemnicą. Nic więc dziwnego, że media błyskawicznie wyłapują wszelkie informacje na ten temat.

Agata Duda - jaka jest prywatnie?

Ela Piorun, współpracująca z Agatą Dudą projektantka twierdzi, że pierwsza dama prywatnie jest kobietą trzymającą się klasycznych kanonów. Nie lubi przesadnego kombinowania czy "wymyślania koła na nowo". Widać to w jej kreacjach. - Kiedy omawiamy projekty dla Pani Prezydentowej zazwyczaj stawiamy na klasykę i elegancję. Na tym bazujemy, żeby uszyć kreację, w której Pani Agata będzie dobrze się czuła, dobrze wyglądała - opowiada. Projektantka zaznacza, że cieszy się zaufaniem żony prezydenta. Choć to Agata Duda wybiera projekty, to zostawia jej wolną rękę w kwestii dopracowania wszystkich szczegółów. - Pani Prezydentowa wybiera projekty z mojej kolekcji, a ja dbam o to, aby każdy szczegół tej kreacji był dopracowany, aby pięknie się prezentowała - powiedziała w wywiadzie dla Jastrząb Post Ela Piorun.

Wpadki Pierwszej Damy

Agata Duda zaliczyła również kilka modowych wpadek. Komplet, który wybrała na Narodowe Czytanie szybko znalazł się na okładkach tabloidów. Kwiaty, które wzdłuż lewego pasa otaczały kombinezon Pierwszej Damy natychmiast zostały zauważone przez fotoreporterów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Wyjeżdżając z Łotwy, w czerwcu tego roku, małżonka prezydenta... zapomniała się przebrać. W czarnej koszulce z orłem na piersi wsiadała do samolotu. Jednak wizyta ta była oficjalna, wymagająca od Dudy również etykiety stroju. Podczas wizyty w Finlandii natomiast Agata Duda wyglądała, jak... postać z bajki. Mieniąca się suknia, przypominała bardziej karnawałową kreację, aniżeli oficjalny strój. Politycy często zaliczają modowe wpadki. Są jednak tacy, którzy niechętnie korzystają z pomocy specjalistów, ale swoją ekstrawagancją podbijają serca wyborców. Bronisław Komorowski kilka razy do zdjęcia założył strój wędkarza. Magdalena Ogórek i jej biała suknia rozbudziły fantazję mężczyzn. Paweł Kukiz stawia na luz i chętniej zakłada T-shirty zamiast koszul. Jak widać, o gustach się nie dyskutuje!Najlepsze newsy dnia:

  1. Popularny piosenkarz zaatakował Andrzeja Dudę. "Jego dni są już policzone"
  2.  Sparodiowali Andrzeja Dudę w reklamie! Internet oszalał
  3. Agata Duda ma powody do obaw? Prezydent przerwał milczenie ws. relacji z małżonką
  Następny artykuł