Kożuchowska w stylizacji na "Agatę Dudę" pozamiatała na gali. Była jak księżna Kate

Kożuchowska w stylizacji na "Agatę Dudę" pozamiatała na gali. Była jak księżna Kate Źródło: Screenshot z youtube.com/JastrzabPost

Agata Duda słynie z ekstrawagancji. Pierwsza dama zawsze podczas oficjalnych wystąpień prezentuje się w nadzwyczaj modny i szykowny sposób. Swoim stylem inspiruje Polki, które chętnie upodabniają się do niej. Najwyraźniej pełnymi garściami czerpie od niej także Małgorzata Kożuchowska, która "na ściankach" zaprezentowała się ostatnio w kreacji, która przypomina tę, w której niegdyś wystąpiła pierwsza dama.

Agata Duda na spotkanie z księżną Kate ubrała się w sposób nadzwyczaj kobiecy - zachowując przy tym klasę, co oczywiście bardzo podekscytowało wszystkie jej baczne obserwatorki.

Wśród nich najwyraźniej jest także aktorka, która wcielała się w setki ról, a obecnie najbardziej kojarzona jest z serialem TVP - Rodzinka.pl. Małgorzata Kożuchowska na głośnym pokazie, który odbył się w Łazienkach Królewskich, zauroczyła paparazzich swoją przepiękną stylizacją. Nie odstępowali jej nawet na krok.

Agata Duda inspiruje polskie gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska wzięła udział w pokazie Macieja Zienia, który miał miejsce w Łazienkach Królewskich. Podczas uroczystości postanowiła zaprezentować się w wyjątkowej kreacji, która przykuła wzrok wszystkich zgromadzonych. Założyła różową, niezwykle szykowną suknię, która swoim kształtem przypominała nieco kreację damy królewskiego dworu. Całość dopełniła delikatna torebka, którą Kożuchowska chętnie prezentowała przed obiektywem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

[view-gallery id=377264 

Niektóre media zauważyły, że strój gwiazdy TVP przypominał ten, który włożyła na siebie pierwsza dama, gdy do Polski w odwiedziny przyjechała księżna Kate. Wtedy Agata Duda również sięgnęła po podobną suknię - świetnie pasującą do jej urody. Poza tym obie kobiety mają jednakową, krótką fryzurę, która jest przez nie układana w niemal identyczny sposób.

Na gali obecna była także między innymi Małgorzata Rozenek, która postanowiła, jak zwykle, zaszaleć z ubiorem, co było niesamowitym kontrastem do Kożuchowskiej. Rozenek zaprezentowała się fotoreporterom w seksownym futrze, które odsłaniało jej długie nogi. I w tym przypadku paparazzi mieli sporo roboty. Ich aparaty niemal płonęły od czerwoności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa zdradza, jak naprawdę wygląda jej życie z Lechem. „Nie jest i nie było lekko”
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Widać, jaka jest szczęśliwa
  3. Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach
  4. Media dotarły do szczegółów upojnej nocy partnera śp. Przybylskiej z kochanką. Sceny, jak z "50 twarzy Greya"
  5. Właśnie ujawniono, jak wygląda syn Kaczyńskiej. Internautom aż opadły szczęki
  6. 17 lat temu zmarł najśmieszniejszy aktor "Kiepskich". Dziś prawie nikt nie wie, gdzie jest grób artysty

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News