Zaskakujące zdjęcia z Pałacu Prezydenckiego! Agaty Dudy nie było w domu i wtedy wydarzyło się to

Zaskakujące zdjęcia z Pałacu Prezydenckiego! Agaty Dudy nie było w domu i wtedy wydarzyło się to Źródło: yt/prezydent.pl

Agata Duda w niebezpieczeństwie? Kancelaria Prezydenta udostępniła zdjęcie, które podsumowało kulisy życia głowy państwa. Podczas przygotowania Jasełek dla dzieci z okolicznych przedszkoli i szkół, okazało się, że pojawił się "nieproszony" gość. Gdy Pierwszej Damy nie było w domu... wąż pełzał w korytarzach!

Agata Duda postanowiła przygotować spotkanie dla najmłodszych. Dzieci miały się spotkać w radosnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia i wspólnie z Pierwszą Damą odtwarzać sceny z momentu narodzin Jezusa. Na jednym z profili w mediach społecznościowych Pałacu Prezydenckiego pojawiło się niepokojące zdjęcie, przedstawiające pełzającego węża. Czy zdrowie obecnych było zagrożone?

Co Agata Duda zrobiła na Jasełkach w Pałacu? Zdjęcie węża zaniepokoiło internautów

To już tradycja! Żona głowy państwa co roku organizuje wspólne Jasełka dla dzieci z przedszkoli, szkół i ośrodków wychowawczych. Te pojawiły się w Sali Kolumnowej w miniony czwartek. Na Instagramie "W pałacu" pojawiło się zaś zdjęcie węża, który zmierzał w ich stronę. - Jeden z "aktorów" podąża do Sali Kolumnowej na jasełkowe przedstawienie - pojawiło się w opisie. Natychmiast zaczęły pojawiać się komentarze, które miały podkreślić, że z pewnością zabieg autorów był zabawny, ale oni - przestraszyli się faktem, że życie obecnych mogło być zagrożone. - Pierwsza myśl - pyton z nad Wisły - zabawnie skomentował internauta. - Myślałem, że to dowód, że Kaczyński albo Duda to reptilianin - ironicznie komentuje mężczyzna. Okazuje się, że spotkanie z dziećmi nie było zagrożone. Wąż - element dekoracji, choć wyglądał dość realistycznie, był tylko zabawką. Z pewnością obecnym na miejscu dzieciom spodobało się takie urozmaicenie. - Bardzo mi zależało, żeby w siedzibie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej rozpocząć rok 2019 w pogodnej, rodzinnej i przede wszystkim ciepłej atmosferze. Pomyślałam, że najlepiej będzie odwołać się do naszej pięknej tradycji wystawiania Jasełek - mówiła Pierwsza Dama o spotkaniu z dziećmi.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Agata Duda postanowiła się także zaangażować w udział w przedstawieniu. Żona głowy państwa brała udział w przebiegu spektaklu - wcielając się w rolę narratorki. Obok niej stanęły dzieci z Teatru Biedronka. Zabawna publikacja w mediach społecznościowych Pałacu Prezydenckiego z pewnością spodobała się wyborcom Andrzeja Dudy. Spotkanie jasełkowe to już tradycja. Z pewnością w następnym roku znów przygotuje spotkanie dla dzieci. Nie wiadomo jednak, czy ta wersja będzie równie egzotyczna. Agata Duda Instagram/W pałacuZOBACZ TAKŻE:
  1. Zarobki Katarzyny Dowbor są SZOKUJĄCE. Prawią was w osłupienie!
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Szokujące informacje ujrzały światło dzienne
  3. Andrzej Duda zdruzgotany. Poruszające oświadczenie prezydenta
  4. Jolanta Kwaśniewska prezydentem?! Polacy wyrazili opinie
  5. Jolanta Kwaśniewska obiektem obrzydliwych, seksistowskich zachowań. Musiała ostro zareagować
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News