Dudowie przyłapani! Dawno ich takich nie widziano

Dudowie przyłapani! Dawno ich takich nie widziano

Agata Duda i jej mąż, prezydent Andrzej Duda już na pierwszy rzut oka są parą bardzo zakochaną. Mimo wszystko, w ostatnim czasie nieczęsto mogliśmy ich zobaczyć w takim wydaniu. Para prezydencka została przyłapana.

Agata Duda i Andrzej Duda w końcu znowu mogą być razem i od razu widać, że są z tego powodu niesamowicie szczęśliwi. Para prezydencka doświadczyła dłuższej rozłąki i tuż po niej przyłapano ich na romantycznych uniesieniach. Prezydent w ostatnich dniach był na szczycie NATO w Brukseli. Zdecydowanie stęsknił się za swoją żoną bowiem tuż po powrocie do kraju, udał się razem z nią na romantyczny weekend do Juraty.

Agata Duda na romantycznym weekendzie z mężem

Po szczycie NATO, na którym byli liderzy polityki światowej, tacy jak Donald Trump czy Donald Tusk - prezydentowi Andrzejowi Dudzie zdecydowanie należy się odpoczynek. Tym bardziej powinien wolny czas spędzić u boku małżonki, ponieważ inni politycy na szczycie NATO byli razem ze swoimi partnerkami. Tylko Agata Duda nie zdecydowała się na przyjazd. Nie od dziś wiadomo, że Agata Duda, jeśli tylko może, to unika politycznych i publicznych wystąpień. Stęskniony mąż jak tylko wrócił do Polski - pojechał do niej, by razem spędzić rzadkie wolne chwile. - Para prezydencka spędzi tu trochę czasu. Jednak w międzyczasie prezydent uda się 24 lipca na Święto Policji i na zaczynające się pod koniec lipca obchody rocznicy Powstania Warszawskiego – mówi osoba związana z Pałacem Prezydenckim. Para prezydencka na romantycznym spacerze w Juracie, fot. screenshot se.pl Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skończyła się pewna epoka. Nie żyje kultowa postać
  2. Wzruszające wyznanie umierającej dziennikarki. Trudno powstrzymać płacz
  3. Wir cykloniczny uderzy w Polskę! Służby ostrzegają
  4. Jeśli mocno kochasz swojego pieska, pewnie mu to robisz. Niestety on bardzo cierpi
  5. Trzęsienie ziemi w Polsce! Tym razem nie przez kopalnie
Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News