Agatę Dudę czeka lincz. Jej najbliższa współpracownica ujawnia

Agatę Dudę czeka lincz. Jej najbliższa współpracownica ujawnia

Agata Duda zasłynęła ze swoich nienagannych kreacji, którymi zachwycają się dosłownie wszyscy. Pierwsza dama współpracuje z wieloma projektantami i projektantkami. Jedna z nich ujawniła właśnie zaskakującą, szokującą prawdę o swojej pracy dla żony prezydenta.

Agata Duda już niedługo znajdzie się na celowniku wielu internautów, a wszystko za sprawą wywiadu z jedną z jej współpracownic. Chodzi dokładniej o Dorotę Goldpoint, która projektuje ubrania dla żony prezydenta. Jej kreacje docenione zostały zarówno w Polsce, jak i za granicą, ale teraz może się to diametralnie zmienić. Bez wątpienia oberwie się również pierwszej damie.

Agata Duda stoi na linii strzału

Temat używania skór oraz zwierzęcych futer w branży odzieżowej już od lat wywołuje bardzo dużo skrajnych emocji. Obrońcy praw zwierząt cały czas walczą o zaprzestanie tego procederu. Również liczne gwiazdy ze świata polskiego show-biznesu, ale i nie tylko angażują się w ten bój. Co rusz kolejni celebryci wyznają, że nie korzystają z kosmetyków testowanych na zwierzętach oraz że ich ubrania nie są produkowane z materiałów odzwierzęcych. Ten temat nie ominął również polityki, jednak w tym spektrum jak na razie zniknął. Goldpoint podczas jednego z ostatnich wywiadów zachwalała ubrania wykonane zarówno ze skór, jak i futer oraz innych materiałów naturalnych. Projektantka zdaje sobie doskonale sprawę, że jej kreacje wykonane z futer i skór mogą na zachodzie sprowadzić na nią prawdziwy lincz. Właśnie dlatego próbuje wypłynąć na rynek wschodni, gdzie takiego problemu już nie będzie miała, a przynajmniej nie na taką skalę. Co więcej, w wywiadzie wspomina, że zauważyła pewien trend, który rozwija się w naszym społeczeństwie. Chodzi mianowicie o uczłowieczanie zwierząt i animalizację człowieka. Według niej nie jest to dobry ruch, ponieważ w ten sposób świat dosłownie staje na głowie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Zwierzęta służą człowiekowi. One są w naszym życiu obecne, ale one nie mogą być naszym towarzyszem w sensie dosłownym... - mówiła projektantka. Bez wątpienia jej słowa wywołają prawdziwą burzę wśród internautów. Wpłynie to również na postrzeganie pierwszej damy, ponieważ kobiety bardzo ściśle ze sobą współpracują. Wielu Polaków w tym momencie będzie miało żal i za złe żonie prezydenta, że dokłada swoje pieniądze do biznesu, który żeruje na krzywdzie zwierząt. Już niebawem możemy być świadkami prawdziwego linczu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Cały internet szydzi z Andrzeja Dudy. Ośmieszył się?
  2. Poruszenie na Wyspach! Wyszło na jaw, jak księżna Kate traktuje dzieci
  3. Donald Tusk przesadził? Polacy są na niego źli!
  4. Znaki zodiaku, które stworzą długi i szczęśliwy związek. Prawdziwi szczęściarze!
  5. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
Następny artykuł