Agata Duda dostanie zawału. Szokujące informacje o Izabeli Pek i prezydencie

Agata Duda dostanie zawału. Szokujące informacje o Izabeli Pek i prezydencie Źródło: Fot. YouTube/TKB Dolsat

Media ustaliły właśnie zaskakujące fakty z przeszłości prezydenta, z których najmniej zadowolona będzie prawdopodobnie jego żona, Agata Duda. Jak się bowiem okazało, kochanka posła PiS Stanisława Pięty, Izabela Pek wykazywała objawy nadmiernej fascynacji głową państwa i chciała jak najbardziej zbliżyć się do wysoko postawionego polityka.

Ujawnienie informacji na temat romansu Pek i Pięty rozpoczęło jedną z największych afer medialnych ostatnich lat. Poseł Prawa i Sprawiedliwości miał bowiem obiecywać modelce, że zostawi dla niej żonę oraz załatwi dobrą pracę w jednej z państwowych spółek. Ostatecznie polityk obozu rządzącego zdecydował się zerwać znajomość z kochanką. Pokrzywdzona kobieta zgłosiła się więc do mediów, gdzie opowiedziała dokładnie o relacji z konserwatywnym posłem.

Zadziwiające powiązania Pek

Dziennikarze bardzo szybko skupili się na tym, kim właściwie jest Izabela Pek. Chociaż w internecie znaleźć można jej całkowicie nagie sesje, które udostępniała pod pseudonimem "Czarna Pantera", modelka miała być także niezwykle aktywna politycznie.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Agata Duda szaleje z zazdrości! Małżeństwo prezydenta zrujnowane

W czasie kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy została wolontariuszką, aby pomóc mu w zwycięstwie. Na portalach społecznościowych udostępniała szereg fotografii z politykiem, wychwalając jednocześnie jego kompetencje oraz... urodę.

Co na to Agata Duda?

Na wspólnych zdjęciach się nie skończyło. Pek chciała jak najbardziej zbliżyć się do Prezydenta - miała ubiegać się o pracę w Kancelarii Prezydenta. Kiedy jednak urzędnicy odnaleźli jej wpisy oraz rozbierane sesje, zrezygnowali z podjęcia współpracy z kobietą. Wplątanie Andrzeja Dudy w seksaferę w PiS najpewniej nie spodobało się jego małżonce. Jest to bowiem gigantyczny cios wizerunkowy oraz podstawa do medialnych podejrzeń, które bez wątpienia nie wpłyną pozytywnie na związek prezydenta.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nagrody dla rządu to przy tym nic. PiS ROZTRWONIŁ majątek
  2. Nowy skandal wstrząsa PiS. Roztrwonili kolejne sumy
  3. Kryminolog zdemaskował Jackowskiego?! Na tym ma polegać jego sekret
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News