Co za strój! Tak Agata Duda przyszła na spotkanie z dziećmi

Co za strój! Tak Agata Duda przyszła na spotkanie z dziećmi

Agata Duda znana jest z nienagannych stylizacji, które sama sobie dobiera. Zdaniem wielu osób, zawsze, niezależnie od okazji, prezentuje się po prostu perfekcyjnie. W piątek pierwsza dama znowu zaprezentowała się od najlepszej strony, wszystkim opadły szczęki.

Agata Duda w piątek spotkała się z dziećmi z domów dziecka z województwa podkarpackiego i świętokrzyskiego oraz z Rzecznikiem Praw Pacjenta Bartłomiejem Chmielowcem. Wzięła również udział w rozdaniu nagród konkursu "Wzór osobowy godny do naśladowania – uczniowskie biografie". Jednak nie da się ukryć, że to właśnie pierwsza dama skupiła na sobie wszystkie spojrzenia.

Agata Duda w kwiatach

Żona prezydenta Andrzeja Dudy zdążyła już nas przyzwyczaić do swojego bezbłędnego stylu. Jednak z każdym kolejnym wystąpieniem pierwsza dama zdaje się coraz wyżej podnosić poprzeczkę, jeśli chodzi o połączenie elegancji z wyrazistymi wzorami. Agata Duda w piątek zdecydowała się na granatową spódnicę do kolan z białą bluzką. Jest to klasyczne i bardzo eleganckie połączenie. Charakteru całej stylizacji nadaje marynarka z wyrazistymi i dużymi wzorami kwiatowymi. Cały zestaw jest idealnie skrojony pod figurę Agaty Dudy, która jeszcze bardziej podkreśla doskonałą postawę pierwszej damy. Dodatkowo ołówkowa spódnica w połączeniu z kolorowymi szpilkami idealnie współgrają z jej zgrabnymi nogami. Cały strój jest bardzo przemyślany i widać w nim jak na dłoni, że każdy element znalazł się w nim nie bez powodu. fot. prezydent.pl Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ola Kwaśniewska z mężem przekazali radosną nowinę. Powiększyła im się rodzina
  2. Polacy oburzeni nowym programem Gessler. Nawet fanów wbiło w fotele
  3. Poruszenie na prawicy. Czołowy polityk kończy karierę
źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News