Agata Duda zszokowała internatów
Piotr Molecki East News
Irmina Jach - 27 Listopada 2020

Wystarczyło, że spojrzeli na zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dosłownie wściekli się, zwrócili uwagę na jedną rzecz

Agata Duda została patronką znanej akcji charytatywnej. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, do których pierwsza dama pozowała przekazując własnoręcznie przygotowany prezent, który zostanie sprzedany na aukcji dobroczynnej. Internauci nie kryli wzburzenia jej działaniami, zwrócili uwagę na jedną rzecz.

Agata Duda wielokrotnie oskarżana była o bierność wobec ważnych tematów społecznych oraz o udział w nieprzemyślanych inicjatywach. Także tym razem internauci nie docenili działań podjętych przez pierwszą damę. Uważają, że żona Andrzeja Dudy nie powinna włączać się w pewną akcję świąteczną.

Już jutro rano Polacy ruszą szturmem na Biedronkę. Popularny sprzęt AGD za darmo, trzeba spełnić dwa warunkiJuż jutro rano Polacy ruszą szturmem na Biedronkę. Popularny sprzęt AGD za darmo, trzeba spełnić dwa warunkiCzytaj dalej

Agata Duda została skrytykowana

Na oficjalnym profilu Kancelarii Prezydenta w mediach społecznościowych pojawiły się najnowsze zdjęcia pierwszej damy. Agata Duda została sfotografowana podczas spotkania z Agnieszką Kamińską, Prezes Polskiego Radia. Szefowa rozgłośni zwróciła się do żony Andrzeja Dudy ze szczególną prośbą.

Z informacji podanej na stronie internetowej KP wynika, że rozpoczęła się 19. edycja akcji charytatywnej "Choinki Jedynki". Agata Duda po raz szósty zdecydowała się wesprzeć inicjatywę swoim patronatem i podarunkiem, który trafi na przyszłotygodniową licytację.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Pierwsza dama własnoręcznie wykonała obrazek, który trafi do rąk zwycięzcy. Podarowała również złoty naszyjnik, który miała na sobie podczas ostatniej audiencji u papieża Franciszka.

Zysk ze sprzedaży przedmiotów ma zostać przekazany na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko" oraz Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej profesora Andrzeja Cechnickiego. W ubiegłym roku, dzięki słuchaczom Jedynki, zebrano w ten sposób 80 189 złotych.

Wbrew oczekiwaniom Kancelarii Premiera, udział Agaty Dudy w akcji charytatywnej nie spotkał się z pozytywnym odbiorem internautów. Na Twitterze pojawiły się liczne komentarze, w których odbiorcy wyrazili swoją dezaprobatę. Padły mocne słowa.

Dzisiaj grzeje:

 1. Policja ruszy do kontroli w Wigilię? Rzecznik Ministerstwa Zdrowia wyjaśnia
 2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
 3. Hanna Lis przekazała druzgocącą wiadomość. Chodzi o jej córkę, współczujemy z całego serca pani Haniu
 4. Będzie dodatek do 500 plus? Pojawiła się oficjalna wiadomość, wielu rodziców będzie wniebowziętych

- Ile żyć szarych obywateli ta akcja kosztowała? - zapytał jeden z użytkowników portalu.

- Piękna pokazówka, też bym tak się dał z pierwszą damą fotografować, jakbym rok w rok dostawał dwie bańki zamiast na onkologię - skrytykował inny.

- Kompletne oderwanie od rzeczywistości - podsumowała internautka.

Zgadzacie się z negatywnymi opiniami na temat działalności dobroczynnej Agaty Dudy? A może uważacie, że krytyka jest w tym przypadku przesadzona?

Agata Duda

Źródło zdjęcia: Twitter/Kancelaria Prezydenta

Zobacz także w naszych serwisach:

 1. Przez nową chorobę biją na alarm. Lekarze ostrzegają przed zespołem pocovidowym, dotyka dzieci i może być śmiertelnie niebezpieczny
 2. Kobieta zmarła 2 tygodnie przed ślubem. Wybranek wkrótce znalazł na jej telefonie zdjęcie, które sprawiło, że zalał się łzami
 3. Wierni są oburzeni. Ksiądz zaczyna kolędę pomimo epidemii, każdy dostał od niego skandaliczną przesyłkę
 4. Z ostatniej chwili: nowe wytyczne dla żłobków i przedszkoli. Ważne zmiany, trzeba wiedzieć
 5. Elżbieta Jaworowicz wparowała do domu Zenka Martyniuka. Niebywałe sceny w TVP, nikt się nie spodziewał
 6. Hit sieci. Makłowicz wyjawił jak zrobić frytki belgijskie, nie ma lepszego sposobu
 7. Grażynka z “Rolnik szuka żony” dumnie prezentuje swe atuty na fotelu. Wymowny sygnał dla adoratorów [foto]

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Twitter/Prezydent.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News