Prawdziwy projektant mody ocenił stylizacje Agaty Dudy, mocne słowa. "Jej styl nawet koło mody nie leży"

Prawdziwy projektant mody ocenił stylizacje Agaty Dudy, mocne słowa. "Jej styl nawet koło mody nie leży" Źródło: YouTube Prezydent.pl

Agata Duda, a konkretnie jej wyczucie mody, zostały ostatnio ocenione przez fikcyjnego projektanta, Christiana Paula. Po głośnej wpadce Telewizji Polskiej w internecie zawrzało. Do teraz powstaje wiele memów, satyrycznych artykułów i żartów na ten temat. Sprawą zainteresowali się również wykwalifikowani styliści, co zaowocowało kolejnym komentarzem odnośnie stylu pierwszej damy.

Materiał na temat Agaty Dudy, który ostatnio został wyemitowany w Telewizji Polskiej, stał się internetowym hitem. Christian Paul, ekspert wykreowany przez stację, ocenił w nim styl pierwszej damy. Nie brakowało komplementów i ciepłych słów. Dociekliwi internauci szybko dowiedli, że mężczyzna jest tylko aktorem. Większość osób zareagowała na te wieści rozbawieniem. Inni - szczególnie pracujący na co dzień w branży modowej - poczuli się urażeni.

Agata Duda została oceniona przez projektanta

Do sprawy postanowił odnieść się Michał Zaczyński, znany dziennikarz modowy, którego artykuły ukazują się między innymi w czasopismach "Vogue", "Newsweek" i "Polityka". Publicysta może pochwalić się również współpracą z markami takimi jak "Forbes" i "Wprost". Wielokrotnie pełnił funkcję jurora oraz wykładowcy podczas konkursów dla projektantów mody, trudno więc odmówić mu wiedzy w tej kategorii oraz wyczucia stylu. Zaczyński przyznał, że nie zgadza się ze zdaniem aktora, który odegrał rolę projektanta pracującego dla TVP.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kreator mody stwierdził, że kreacje wybierane przez pierwszą damę bardziej przypominają mundurki urzędniczki. Wyraził zdanie, że Agata Duda stawia na ubrania nieciekawe, mało oryginalne i nie podąża za zmieniającymi się trendami, na czym zdecydowanie traci.

- Jej styl nawet koło mody nie leży. Stroje są nieciekawe. To tylko eleganckie kostiumy, garsonki jak dla urzędniczki - powiedział Michał Zaczyński.

Dzisiaj grzeje: 1. Niewyobrażalny dramat gwiazdy TVN. Rodzinna tragedia spadła na nią jak grom z jasnego nieba, zdjęcia wycisną łzy z każdego 

2. Ciało 5-latki znalezione w śmieciach. Przerażające, kto ponosi za to odpowiedzialność

Dziennikarz odmówił również porównania stylu polskiej pierwszej damy i Melanii Trump. Była modelka zwykle wygląda jak milion dolarów. Kreacje, które wybiera, nastawione są na robienie wrażenia i przyciąganie uwagi opinii publicznej. Szyku dodają jej nienaganna sylwetka, nowoczesna fryzura i doskonale dobrany makijaż. Zaczyński podkreślił, że mimo, że Melania nie zawsze stosuje się do zasad modowego savoir-vivre, zwykle wygląda ciekawie. Według niego Agata Duda stawia z kolei na stylizacje, które są nudne.  Zgadzacie się z nim?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieprawdopodobnie zdrowy przeciwzapalny syrop z mięty powinien być w każdej spiżarni. Podajemy przepis
  2. Uwielbiany gwiazdor został postrzelony w głowę. To, co się stało potem, przechodzi ludzkie pojęcie (FOTO)
  3. Pies codziennie wyglądał przez okno i patrzył w jedno miejsce. Gdy właściciel odkrył powód, nogi się pod nim ugięły
  4. Prawie każda pani domu popełnia karygodny błąd przy robieniu mizerii. Wystarczy zastosować sekretny trik naszych babć i dodać 1 składnik
  5. Szumowski zabrał głos ws. powrotu obostrzeń i narodowej kwarantanny. Ponure informacje dla wszystkich Polaków
  6. Andrzej Duda ogłosił zaskakującą informację. Wielu Polaków będzie zachwyconych, Prezydent obiecuje wielkie pieniądze

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News