Agata Duda zawstydziła nawet najlepsze modelki. Nikt nie mógł oderwać wzroku od jej talii

Agata Duda zawstydziła nawet najlepsze modelki. Nikt nie mógł oderwać wzroku od jej talii Źródło: .

Agata Duda wraz z mężem pojechała na dwudniową wizytę na Litwę. Stylizacja pierwszej damy zachwyciła wszystkich, wyglądała w niej rewelacyjnie.

Agata Duda pojechała z mężem na zagraniczną audiencję. Andrzej Duda spotkał się w Wilnie z prezydentem Litwy, Gitanasem Nausedą. Pierwsza dama zachwyciła obecnych swoją modną stylizacją. Wygląda w niej obłędnie, wszyscy są pod wielkim wrażeniem jej wspaniałego gustu.

Agata Duda wizytuje Litwę wraz z mężem

Para prezydencka spędzi za granicą dwa dni. Podczas wizyty Andrzej Duda spotkał się z litewskim prezydentem Gitanasem Nausedą. Rozmawiali m.in. na temat sojuszu północnoatlantyckiego. Oczy wszystkich obecnych zwrócone były jednak na osobę żony prezydenta Polski. Agata Duda zawstydziła nawet najlepsze, polskie modelki, bo znana jest ze swoich wyjątkowo trafionych wyborów w kwestii ubrań. Pierwsza Dama wyglądała naprawdę obłędnie, po raz kolejny pokazała, że ma wspaniałe poczucie stylu i klasę, a od jej talii ciężko było oderwać wzrok. 

Agata Duda wyglądała wspaniale w granatowej sukience i dopasowanej garsonce

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z okazji wizyty u litewskiego prezydenta, Duda zdecydowała się założyć granatową sukienkę w dużą, biała kratkę i dopasowaną garsonkę z tego samego materiału. Całość stylizacji dopełniał szeroki, czarny pasek z widoczną, srebrną klamrą, który podkreślił szczupłą talię pierwszej damy. Przyciągała spojrzenia wszystkich, wyglądała wyjątkowo korzystnie. 

Dzisiaj grzeje: 1. W gabinecie ginekologa umieszczono ukrytą kamerę. Ofiar mogą być setki, internauci szukają sprawcy
2. Polacy odcięci od pieniędzy. Wielka awaria, dotyczy całego kraju

To nie pierwszy raz, kiedy Agata Duda olśniewa wyglądem. Jej wyjątkowo trafione stylizacje zwracają uwagę i wywołują wiele pozytywnych komentarzy. Niedawno prezydent wraz z żoną odwiedził holenderską parę królewską, aby wziąć udział w obchodach 75. rocznicy wyzwolenia Hagi przez polskich żołnierzy. Media na całym świecie szeroko komentowały obłędny wygląd naszej pierwszej damy, która zdecydowała się na długi, jasny płaszcz i czarno-białe dodatki, w tym wyjątkowo oryginalne nakrycie głowy. 

- Nigdy nie musieliśmy się ich wstydzić. Nie zabiorą kieliszka królowej. Poza tym piękni, z manierami, znający języki obce, wspaniałe ubrani. Nie gorsi od królów - napisała jedna z użytkowniczek Twittera, pod zdjęciem pary prezydenckiej i holenderskiej pary królewskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Los 13. emerytury jest już przesądzony. Nie tego spodziewały się miliony emerytów
  2. Rydzyk będzie musiał przejść na emeryturę? Zbliża się koniec, duchowny jest w potrzasku
  3. 12-latka chciała pokazać nieżyjącej mamie swoje świadectwo szkolne. Na cmentarzu wydarzyły się rzeczy, które kruszą najtwardsze serca
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe  
  5. Koniec z pieniędzmi na dzieci. Rodzice ZMUSZENI wykładać po 600 zł na dziecko!

źródło: Plotek

Następny artykuł