Takiego popisu dawno nie było. Agata Duda śpiewa w pąsowym stroju, trudno oderwać wzrok

Takiego popisu dawno nie było. Agata Duda śpiewa w pąsowym stroju, trudno oderwać wzrok Źródło: screen/Super-Express

Agata Duda od dawna błyszczy swoimi kreacjami. Jednak od dłuższego czasu nie było takiej, która powaliła wszystkich na kolana. Teraz znowu to zrobiła, a jakby tego było mało, jeszcze śpiewała.

Agata Duda uchodzi za jedną z ikon stylu w Polsce. Dzięki swoim umiejętnościom doboru stroju potrafi idealnie wyważyć proporcje, aby nie przyćmiewać blaskiem męża, ale też, żeby nie wypadać na jego tle blado. Tym razem postawiła na wyjątkowo odważną jak na nią stylizacje.

Para prezydencka była na ważnej, zagranicznej wizytacji

Andrzej Duda wraz z żoną Agatą, udali się na wizytę do Polskiego Kontyngentu Wojskowym UE na Sycylii. Bazę Sigonella wizytowała także pokaźna, polska delegacja, na czele z stojącym MON Mariuszem Błaszczakiem, oraz szefem Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Pawłem Solochem. Taka wizyta była dla żołnierzy nie lada uroczystością. Szczególnie że prezydent RP w trakcie spotkania odznaczał żołnierzy, oraz oglądał polski sprzęt wojskowy.

Na zakończenie wizytacji, zaplanowano wigilię z żołnierzami. Największy hangar w bazie (jeden z największych w Europie) stał się na chwilę miejscem wigilijnego spotkania. Oprócz przygotowanych przez żołnierzy świątecznych potraw, w ruch poszły gitary co bardziej utalentowanych muzycznie wojskowych. Wszyscy śpiewali kolędy, w tym również prezydent, oraz jego małżonka, która wybrała powalającą stylizację na to spotkanie.

Agata Duda znowu powaliła stylizacją

Pierwsza dama włożyła na siebie czarny, elegancki sweter, na który zarzuciła pąsowy, bardzo jaskrawy płaszcz. Przewiązała go czarną szarfą. Utrzymane w dosyć oficjalnym tonie okrycie wierzchnie, kontrastowało z czarnymi eleganckimi spodniami, oraz prostymi butami na obcasie. Jak widać, Agata Duda wciąż zadaje szyku.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI
2. Katarzyna Dowbor przyznała się do ciężkiej choroby. Dużo Polek ma to samo, ale ignorują objawy

W takim właśnie stroju pierwsza dama wizytowała bazę wojskową. W czasie gdy jej mąż Andrzej wypełniał swoje obowiązki, spotkała się z kobietami, które służą w PKW Sophia. Później dzieliła się opłatkiem z żołnierzami, wymieniając uśmiechy i uczestniczyła we wspólnym kolędowaniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nad Pawłem Królikowskim czuwa żona. Choroba pierwszy raz dała o sobie znać już lata temu
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. 17-latka przez pół roku mówiła, że jest w ciąży. Gdy pokazała brzuch, wszystkim opadły szczęki, nie tego się spodziewali
  4. Magdalena zabiła swojego synka w okrutny sposób. Wcześniej wyszukiwała w sieci przerażające hasła, nie mieści się w głowie
  5. Para młoda nie mogła ukroić weselnego tortu. Reakcja pana młodego przechodzi wszelkie wyobrażenie, wszyscy zaczęli krzyczeć

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News