Agata Duda zdeklasowała wszystkie modelki. Tak wygląda najmodniejszy dekolt obecnej jesieni

Agata Duda zdeklasowała wszystkie modelki. Tak wygląda najmodniejszy dekolt obecnej jesieni Źródło: flickr/A. Mitura / MSWiA

Agata Duda za każdym razem prezentuje się w nienagannym stroju. Pierwsza dama jest przykładem osoby, która wybiera klasyczne, ale modne stylizacje. Kolejny raz przeszła samą siebie i wybrała najbardziej stylowy dekolt.

Agata Duda zaprezentowała się w nowej stylizacji podczas uroczystości na Wawelu. Pierwsza dama olśniła wszystkich zebranych, a ich oczy skierowane były na nią nawet, gdy głos zabrał jej mąż, Andrzej Duda.

Andrzej i Agata Duda na Wawelu

Pierwsza dama i jej mąż wzięli udział w uroczystościach na Wawelu w minioną sobotę. Para prezydencka pojawiła się, by przekazać sztandar wojskowy 3. Regionalnej Bazie Logistycznej. Wojskowy sztandar otrzymał matkę chrzestną, którą została Agata Duda. 

Agata Duda wybrała na tę okazję kreację, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Przyciągnęła uwagę nie tylko zebranych, ale i stylistów, którzy oglądając jej zdjęcia w sieci, podkreślali, że pierwsza dama kolejny raz zaprezentowała się w wyjątkowo modnej stylizacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Agata Duda prezentuje najnowsze trendy 

Podczas sobotnich uroczystości Agata Duda miała na sobie przepiękny płaszcz. Jego fason przypomina trencz, ale różni się od niego dekoltem. Dekolt w płaszczu, który miała na sobie pierwsza dama, był głębszy. Do płaszcza miała dobrany biały szal z satynowym połyskiem, by nie eksponować sukienki. Duda nie założyła szala w klasyczny sposób, ale elegancko ułożyła go na zakładkę. 

Dopełnieniem stylizacji były szpilki, które mogłyby wydawać się nieodpowiednie na taką porę roku, jednak miniona sobota należała do wyjątkowo ciepłych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pan młody dla żartu powiedział przed ołtarzem "nie". Nie mógł przewidzieć piekła, jakie rozpętał
2. Lekarz przekazał Monice Miller druzgocącą diagnozę, a ona się popłakała. Jest źle, nie wiadomo, jak to się skończy

Stylizacja Agaty Dudy kolejny raz sprawiła, że internauci nazwali ją "najlepiej ubraną pierwszą damę". Do niedawna ten tytuł należał do żony prezydenta Kwaśniewskiego, ale Agata Duda prezentuje się w coraz bardziej eleganckich kreacjach, które idealnie są dopasowane do jej sylwetki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Antyfake - najpopularniejszy portal fact-checkingowy. Najważniejsze informacje
  2. Masz komórkę? Nie unikniesz wyższych opłat. Już niebawem podwyżka cen
  3. Ujawniono cennik usług pogrzebowych w parafiach. Drogo?
  4. Zdumiewające i niestety tragiczne informacje z polskiej miejscowości. 11-latek z 13-latką poszli do pustostanu, nie żyje chłopiec
  5. Ojciec bił i dusił noworodka, matka nie była lepsza. Polska miejscowość do głębi poruszona tragedią małej dziewczynki
  6. Chłopiec oglądał w nocy filmy na tablecie. Rano mama weszła do jego pokoju i zaczęła krzyczeć z przerażenia, tata był zdruzgotany

źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News