Miał być rozwód? Agata Duda w rozpaczy, wszystko przez tajemniczą kobietę

Miał być rozwód? Agata Duda w rozpaczy, wszystko przez tajemniczą kobietę Źródło: youtube/Onet News

Agata Duda planowała rozwieść się z Andrzejem? Opinia publiczna nie może uwierzyć w informacje, jakie pojawiły się w mediach. Wszystko przez tajemniczą kobietę.

Agata Duda, odkąd jej mąż wygrał wybory i został prezydentem Polski, stara się go wspierać jak tylko może. Nie tylko towarzyszy mu w czasie publicznych wystąpień czy wyjazdów, ale oczywiście służy ciepłym słowem i, by nie wpłynąć źle na jego reputację, sumiennie wypełnia obowiązki pierwszej damy. Ponadto, nie sposób nie wspomnieć, że mimo presji otoczenia, gdy para prezydencka gości przed kamerami, nie stronią od odrobiny czułości, pokazując, że bardzo się kochają. Tym trudniej uwierzyć w doniesienia głoszące, że było o włos od rozwodu. 

Agata Duda w rozpaczy. Chciała rozwieść się z mężem?

Media nie cichną po absurdalnym zachowaniu tajemniczej kobiety, w czasie jednego z wyjazdów prezydenta. Andrzej Duda po oficjalnym przemówieniu wyszedł do rodaków, by móc uścisnąć im dłoń i zamienić choć słowo. Wówczas młoda mieszkanka, zwana w sieci Jolką, rzuciła mu się na szyję czule obejmując, a towarzyszącymi jej emocjami podzieliła się później w mediach społecznościowych. Kobieta postanowiła obwieścić, że łączy ją szczególna więź z Andrzejem Dudą, a nawet wprost wyznała, że ponoć mieli romans. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie skończyło się jednak na jednym wpisie, bowiem błyskawicznie pojawił się kolejny, w którym niejaka Jolka ujawniła, że jej romans z prezydentem trwa od 5 lat, a Agata Duda ma o wszystkim wiedzieć. To wciąż nie koniec, bowiem przyznała, że Andrzej Duda miał zamiar porzucić małżonkę, ale wygrane wybory pokrzyżowały jego plany. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gorszej rzeczy w samolocie już nie można zrobić. Trzeba nie mieć wstydu [FILM]

2. Cała Polska do końca miała nadzieję, że jednak się uda. Niestety, nie żyje

- Wszyscy którzy tam byli widzieli, że nie tylko się przytuliliśmy. Agata wie o mnie od 5 lat, gdy poznałam Andrzeja byli w trakcie rozwodu, który przerwali tylko ze względu na wygraną w wyborach, a tym samym byli zmuszeni udawać, że wszystko jest między nimi ok. Nie muszę mówić kto i po co ich zmusił. Do dziś tak jest. Przykre natomiast, że z prawdy robi się kłamstwo, tylko po to, by tą prawdę zatrzeć - napisała Jolka, wzbudzając spore poruszenie opinii publicznej. Zdaniem komentatorów kobieta próbuje wywołać wokół swojej osoby szum, oświadczając nieprawdę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. Nie żyje wieloletni polityk. Przegrał walkę o życie
  4. Podczas porodu lekarze nagle wybuchnęli śmiechem. Kiedy mama spojrzała na dziecko, wszystko zrozumiała"S
  5. Nagle dziecko zaczęło się źle czuć. Rodzice sprawdzili jego kubek z piciem i oniemieli, teraz ostrzegają innych

Źródło: rmf24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News