Agata Duda zostawiła tylko jedną wiadomość. Nie tak miało być, wielu jest zawiedzionych

Agata Duda zostawiła tylko jedną wiadomość. Nie tak miało być, wielu jest zawiedzionych Źródło: Piotr Molecki East News

Agata Duda zostawiła wszystkim Polakom ważną wiadomość, po czym ponownie zapadło milczenie. Czyżby składane wcześniej obietnice miały się nie spełnić? Polacy są bardzo zawiedzeni, spodziewali się zupełnie innego obrotu spraw. Wszyscy czekają na dalszy obrót sprawy.

Agata Duda miała przerwać milczenie, zapowiadając dużą aktywność, po czym... ponownie ucichła. Czyżby wcześniejsze obietnice miały nie zostać spełnione? Wszyscy Polacy, zwłaszcza internauci, są bardzo zawiedzeni sytuacją. Co dalej? 

Agata Duda zostawiła ważną wiadomość, po czym ucichła. Co z jej zapowiadaną aktywnością?

Kilka tygodni temu prezydent Andrzej Duda gorąco zachęcał do obserwowania świeżo utworzonego konta na Instagramie Agaty Dudy. Profil pierwszej damy w mediach społecznościowych wywołał ogromne emocje. Wielu Polaków cieszyło się, że być może jest to zapowiedzią większej aktywności w sferze publicznej Agaty Dudy. Niestety, jak widać, obietnice nie do końca się spełniają. 

Jeszcze do niedawna zapewniano, że Agata Duda będzie się często udzielała na Instagramie. Internauci oczekiwali, że to duży krok do przodu, dzięki któremu częściej będziemy w dowiadywać się o tym, co ma do powiedzenia pierwsza dama w sprawach szczególnie ważnych dla obywateli. 

Jeszcze tydzień temu na profilu Agaty Dudy na Instagramie pojawiło się zdjęcie oraz informacje na temat jej 5-letniej aktywności jako pierwszej damy - jej spotkań z obywatelami, wizyt wspólnie z prezydentem, jak i tych indywidualnych. Niestety później ponownie zrobiło się tam cicho. Polacy są bardzo zawiedzeni takim obrotem spraw. Oczekiwali znacznie większej aktywności Agaty Dudy w mediach społecznościowych, tymczasem aktywność na profilu pierwszej damy jest znikoma.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Założenie profilu na Instagramie dało wielu osobom nadzieję na to, że Agata Duda zacznie częściej zabierać głos publicznie i brać udział w debatach na tematy najważniejsze dla obywateli. Do tej pory jej działalność była dość negatywnie oceniana. Wiele osób jest zdania, że pierwsza dama stoi jedynie u boku swojego męża, podczas gdy Polacy od niej również oczekują aktywności. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rząd szykuje zmiany. Wielu z nas straci pieniądze

2. Ogłoszono poważne zmiany w szkolnictwie. Wszyscy uczniowie będą się musieli dostosować

3. Smutna wiadomość o mężu Grażyny Torbickiej. Przesyłamy wyrazy współczucia

Pierwsza dama przeszła ogromną metamorfozę, odkąd pojawiła się w Pałacu Prezydenckim. Natomiast jak widać, niewiele zmieniło się w kwestii jej działalności i publicznego zabierania głosu w sprawach ważnych dla obywateli Polski. Jej konto przez długi czas nie było prawie wcale aktywne - tydzień temu pojawiło się zdjęcie, po czym ponownie zapadła cisza. Nie pozostaje w takim razie nic, tylko mieć nadzieję, że sytuacja jednak się zmieni, a konto w mediach społecznościowych "odżyje" i zacznie działać tak prężnie, jak zapowiadano. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła świat. Wszyscy śpiewaliśmy jego hit, niestety nie żyje
  2. Sanepid pilnie poszukuje osób w czterech miastach. Mieli kontakt z chorym
  3. Agata Duda zostawiła tylko jedną wiadomość. Nie tak miało być, wielu jest zawiedzionych
  4. Dotarliśmy do rodziny, która brała udział w programie „Nasz nowy dom”. Wyznali wszystkie tajemnice
  5. Współpracownik Magdy Gessler ujawnił całą prawdę na temat pracy ze słynną restauratorką. Ma wymagania, poznaliśmy szczegóły

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News