Agata Duda dziwne zachowanie uroczystość
Jakub Kaminski East News
Joanna Szwalikowska - 11 Listopada 2020

Agata Duda wprawiła wszystkich w osłupienie. Ciężko uwierzyć, co zrobiła podczas uroczystości

Agata Duda wprawiła w prawdziwe osłupienie wiele osób. Podczas uroczystości zrobiła coś, co zaskoczyło wszystkich.

Agata Duda towarzyszyła dziś swojemu mężowi w obchodach Święta Niepodległości pod Grobem Nieznanego Żołnierza. W trakcie wydarzenia zrobiła coś, co zaskoczyło, a nawet wprawiło wszystkich w osłupienie.

Mateusz Morawiecki podjął decyzję ws. lockdownu. Zaapelował także do wszystkich PolakówMateusz Morawiecki podjął decyzję ws. lockdownu. Zaapelował także do wszystkich PolakówCzytaj dalej

Agata Duda sprawiła, że wszyscy osłupieli. Co zrobiła?

Prezydent Andrzej Duda wraz ze swoją małżonką uczestniczyli dziś w obchodach Święta Niepodległości. Skromna uroczystość miała miejsce pod Grobem Nieznanego Żołnierza. Pierwsza dama w bardzo nietypowy sposób jednak zakończyła swoją obecność.

Tegoroczne Święto Niepodległości z pewnością zapisze się w kartach historii jako jedno z wyjątkowych. Pandemia koronawirusa spowodowała, że w uroczystości obchodów nie mogła uczestniczyć publiczność, która każdego roku bardzo chętnie się na niej pojawiała.

W tym roku jednak nie tylko brak obecności publiczności okazał się nietypowy, a także sam sposób opuszczenia przez pierwszą damę uroczystości. Niespodziewanie bowiem, na długo przed zakończeniem wydarzenia, zwyczajnie wyszła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

W momencie gdy tylko ucichły dźwięki fanfar grających na cześć żołnierzy, którzy zginęli w walce o niepodległą ojczyznę, Agata Duda odwróciła się i wyszła. Czekało na nią już auto, do którego pospiesznie wsiadła i odjechała, tymczasem prezydent pozostał na uroczystości, której do końca było jeszcze bardzo daleko.

To nie pierwsza sytuacja kiedy nieobecność pierwszej damy wzbudza ciekawość i uwagę innych. Wiele osób sieje rozmaite domysły na temat tego, gdzie mogła udać się Agata Duda oraz w jakim celu.

Jak przypomniał "Super Express", przeszło 2 lata temu media miały przyłapać pierwszą damę wraz z córkę, gdy te beztrosko bawiły się na komedii Woody'ego Allena. W tym samym czasie prezydent był gościem na oficjalnej premierze filmu "Smoleńsk".

Tym razem jednak pierwsza dama opuściła uroczystość w zupełnie innym celu. Jak się okazało, najprawdopodobniej musiała wyjść wcześniej. by rozdać specjalne upominki dla kombatantek oraz kombatantów, którzy w młodości walczyli o wolną Polskę, co zostało oczywiście udokumentowane na profilu Agaty Dudy na Instagramie.

Dzisiaj grzeje:

1. Ministerstwo Zdrowia wydało ważny komunikat dla seniorów. Chodzi o realizowanie recept

2. Widzieliśmy go w serialach na TVP, nie żyje. Aktor miał 64 lata

3. Pod osłoną nocy pojawiło się oświadczenie Dziwisza. Tysiące osób patrzy z niedowierzaniem

- Oni walczyli o naszą Wolność, my walczymy o Ich zdrowie. W Święto Niepodległości pamiętamy szczególnie o naszych Kombatantach. Dziękowaliśmy im razem z wolontariuszami @niezapomnijonas, którzy troszczą się o weteranów w ramach akcji #ObiadyDlaBohaterów.- czytamy na Instagramie pierwszej damy.

Agata Duda razem z wolontariuszami odwiedziła kombatantów, którzy przelali krew oraz oddali swoją młodość za walkę o niepodległą Polskę, by okazać im wyrazy wdzięczności za to poświęcenie. Zdjęcia z wizyty możemy obejrzeć na koncie pierwszej damy na Instagramie.

Agata Duda

Źródło: Instagram

Najlepsze newsy dnia:

  1. Beagle bez przerwy wąchał nos właścicielki. Dopiero gdy lekarz przekazał druzgocącą diagnozę, zrozumiała, że próbował ją ostrzec
  2. Sensacja w polskiej kadrze skoczków. W naszej drużynie wyrasta nowy lider, pokonał Stocha i Kubackiego
  3. Nagłe, niewyobrażalnie smutne wiadomości. Nie żyje zasłużona Polka, odeszła na wieczną służbę
  4. Zaginęli rodzice z 9-letnim dzieckiem, brak jakichkolwiek śladów. Pozbyli się telefonów, bliscy błagają o pomoc
  5. Mama przyszła odwiedzić grób 4-letniego synka, nie zastała nagrobka. Bulwersujące, do czego doszło
  6. Mężczyzna stworzył działający miecz świetlny. Fan Gwiezdnych Wojen popisał się niesamowitym wynalazkiem
  7. Wszystko co osiągnął, jest zasługą kobiet. Niepełnosprawny Fabian w mocnych słowach o wyroku TK

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News