Skandaliczne zachowanie Agaty Dudy. Podjęła decyzję, która zaskoczyła wszystkich

Skandaliczne zachowanie Agaty Dudy. Podjęła decyzję, która zaskoczyła wszystkich Źródło: Piotr Molecki East News

Agata Duda zdaje się zwiększyła ilość publicznych wystąpień w porównaniu do pierwszej kadencji swojego męża. Pierwsza dama nie ma łatwego życia i często krytykowana była za swoje zachowanie. Nie inaczej jest tym razem. Agata Duda dość mocno naraziła się ze względu na podjętą decyzję, nikt nie spodziewał się takiego kroku.

Agata Duda to pierwsza dama, która nie ma zbyt dobrej prasy. Krytykowana była praktycznie na każdym kroku i wiele osób zarzuca jej, iż jest wyjątkowo bezbarwną i mało aktywną partnerką najważniejszej osoby w państwie. Teraz znów znalazła się w ogniu krytyki. Nikt nie spodziewał się, że podejmie taką decyzję

Agata Duda jakiś czas temu z rozmachem wkroczyła do mediów społecznościowych

Agata Duda przez bardzo długi okres unikała zbędnych publicznych wystąpień. Pojawiała się w świetle reflektorów tylko wtedy, kiedy było to konieczne. W czasie kampanii wyborczej swojego męża mocno się uaktywniła i dzielnie towarzyszyła mu na wiecach. W czasie wieczoru wyborczego wygłosiła nawet płomienną mowę, w której nie brakło uszczypliwości w kierunku dziennikarzy. Głośno komentowany był fakt, iż Andrzej Duda zdecydował się pojawić na TikToku, a Agata Duda założyła sobie konto na Instagramie. I to właśnie przez swoje media społecznościowe, żona prezydenta po raz kolejny słucha krytyki pod swoim adresem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zlikwidowano możliwość komentowania postów pierwszej damy

Agata Duda na Instagramie informuje o swoich poczynaniach. Ostatnio wpisy dotyczą głownie akcji Narodowego Czytania. Wielu internautów odwiedzających oficjalny profil pierwszej damy było zdziwionych. Zaszły ogromne zmiany i nikt nie jest obecnie w stanie skomentować jakiegokolwiek zdjęcia - bez różnicy czy jest ono stare, czy też nowe. Taki ruch nie spodobał się internautom, jednak jeszcze bardzie rozsierdziło ich to, że stare komentarze są sukcesywnie usuwane z profilu. Użytkownicy sieci cechują się silnym przywiązaniem do wolności wypowiedzi, dlatego nie dziwi fakt, iż skandaliczne zachowanie na profilu Agaty Dudy jest głośno krytykowane. 

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje ikona polskiej telewizji

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Ogromna strata, tysiące fanów w żałobie. Nie żyje artysta uwielbiany na całym świecie

Agata Duda to osoba publiczna, musi liczyć się z krytyką

Wyłączenie możliwości komentowania postów na Instagramie raczej nie przysporzy pierwszej damie fanów. Agata Duda jako żona głowy państwa powinna wiedzieć, że życie w przestrzeni publicznej sprawia, iż jest się narażonym na komentarze - zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Nie ma osoby, która podobałaby się wszystkim, a krytyka to chleb powszedni wszystkich osób decydujących się na życie w świetle kamer. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agata Duda padła ofiarą ostrej krytyki. Tak powinna postępować pierwsza dama?
  2. Milionerzy: Dostał niezwykle ciężkie pytanie za 40000 zł. Znasz poprawną odpowiedź?
  3. Katastrofalne wieści dla seniorów. Rząd oficjalnie wycofuje się z obiecanej podwyżki emerytur
  4. Z ostatniej chwili: premier Morawiecki właśnie podjął decyzję. Wszystko po najbliższym weekendzie
  5. Nagła konferencja Jarosława Kaczyńskiego. Chce wprowadzenia nowych zakazów i ograniczeń
  6. Sprawdzili, które uwielbiane przez Polaków grzyby są najzdrowsze. Wyniki mogą zaskoczyć nawet zapalonego grzybiarza

Źródło: Wirtualne Media

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News