To niewiarygodne, co właśnie dostała Agata Duda. Takiej miny pierwszej damy jeszcze nie widzieliśmy

To niewiarygodne, co właśnie dostała Agata Duda. Takiej miny pierwszej damy jeszcze nie widzieliśmy Źródło: facebook.com/prezydentpl

Agata Duda dawno nie była tak zaskoczona. Prezent, który ostatnio dostała, przeszedł jej najśmielsze oczekiwania. Mina pierwszej damy mówi wszystko.

Agata Duda jako pierwsza dama pokazuje się tam, gdzie kobieca empatia jest najbardziej potrzebna. Żona głowy państwa ma doskonały kontakt z dziećmi, nic dziwnego, że przyjęła zaproszenie jednego z Ośrodków Wychowawczych. W jej ręce trafiło coś niesamowitego.

Agata Duda ucieszyła się z zaproszenia dzieci

We wtorek 4 czerwca Agata Duda pojechała do Kielc, do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, by spotkać się z dziećmi i niepełnosprawną młodzieżą. Jej wizyta nie była jedną z tych sztywnych i krótkotrwałych - pierwsza dama poświęciła wychowankom sporo czasu i chętnie uczestniczyła w aktywnościach, jakie dla niej przygotowali.

Prezydentowa zwiedziła cały ośrodek, udzielając odpowiedzi na różne pytania ciekawskim dzieciom. Była cierpliwa i okazywała dużo zrozumienia. Było widać, że ta wizyta sprawia jej wiele radości. Miała okazję wykazać się umiejętnościami plastycznymi, wziąć udział w wyrabianiu biżuterii i ulepić z gliny kilka przedmiotów. Namalowała z dziećmi letni pejzaż i rozmawiała z nimi o sztuce: operze, obrazach, tańcu i muzyce.

Wdzięczne dzieci przekazały prezydentowej uroczy i piękny prezent. Takiej miny Agaty Dudy dawno nie widzieliśmy

Na koniec wizyty pierwszej damy młodzież z Ośrodka Wychowawczego przygotowała występ artystyczny. Nie pozwolili Agacie Dudzie usiedzieć w miejscu i włączyli ją w widowisko. Po tej chwili rozrywki prezydentowa została uhonorowana w wyjątkowy sposób. Dzieci wręczyły pierwszej damie jej własny portret namalowany przez niepełnosprawną młodzież. Podobieństwo jest uderzające, a obraz wykonany został z największą precyzją.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Jest mi ogromnie miło, że mogę tutaj gościć. Bardzo się cieszę, że uczniowie mają tak wiele możliwości rozwijania zainteresowań i niewątpliwych talentów. To bardzo ważne, że każdy uczeń może we własnym tempie rozwijać umiejętności. Jestem pełna uznania dla Państwa pracy i misji - powiedziała prezydentowa na zakończenie swojej wizyty w Kielcach.

Pierwsza dama była zaskoczona i zachwycona prezentem. Jej mina mówi sama za siebie:

Fot. screen Jastrząb Post

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel
  5. Po 9 latach Rosjanie wskazali winnego katastrofy smoleńskiej
  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu