Agata Duda przeszła samą siebie. Wiele kobiet może jej jedynie pozazdrościć takiego wyczucia stylu (ZDJĘCIA)

Agata Duda przeszła samą siebie. Wiele kobiet może jej jedynie pozazdrościć takiego wyczucia stylu (ZDJĘCIA) Źródło: youtube.com/Prezydent.pl

Agata Duda towarzyszyła swojemu mężowi podczas wyjazdu do Londynu. Odbyła tam kilka oficjalnych spotkań, na których prezentowała się wyśmienicie. Wiele kobiet zaczyna zazdrościć jej wyczucia stylu, ale też nienagannej figury.

Agata Duda po raz kolejny prezentowała się bezbłędnie na oficjalnych, zagranicznych spotkaniach. Temat wizyt był ważny dla historii naszego kraju - pierwsza dama wybrała ubiór skromny, ale jednocześnie zniewalający.

Agata Duda spotkała się z łączniczką Powstania Warszawskiego oraz prezes Studium Polski Podziemnej

Pierwsza dama po raz kolejny wykazała się świetnym wyczuciem stylu. Jej zdjęcia z wizyty w Londynie są szeroko komentowane w mediach polskich i zagranicznych, co tylko pokazuje, że dokonała doskonałego wyboru. Agata Duda towarzyszyła mężowi podczas wizyt w Londynie. Przy okazji spotkała się z Marzenną Schejbal, uczestniczką powstania warszawskiego i działaczką polonijną.

Paniom towarzyszyła także Eugenia Maresch, prezes Studium Polski Podziemnej. Przyjemna i wartościowa rozmowa bazowała na opowieściach "o pracy w jednej z najbardziej zasłużonych polskich instytucji o charakterze archiwalno-naukowym na uchodźstwie", którym jest właśnie Studium Polski Podziemnej. Nie brakowało dzielenia się wiedzą o historii XX wieku oraz omawianiu procesów digitalizacyjnych archiwalnych zbiorów.

Ubiór pierwszej damy skupił na sobie wzrok obecnych

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agata Duda spotkała się również z piosenkarką, aktorką i organizatorką emigracyjnego życia kulturalnego w Londynie, Ireną Delmar-Czarnecką. Na obu tych wizytach żona prezydenta przykuwała wzrok gości, gapiów i obecnych fotografów. Była ubrana w dopasowaną, białą, wełnianą garsonkę z czarnymi akcentami w postaci lamówek i guzików.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż czuł, że żona go zdradza. Wrócił wcześniej z pracy, przyłapał ją. Kompromitujące wideo wstawił do sieci
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

Doskonale wyprofilowana marynarka zapinana na 5 guzików idealnie eksponowała talię i figurę Pierwszej damy, a spódnica sięgająca kolan wpasowała się w zwykły dresscode Agaty Dudy podczas oficjalnych wizyt. Klasyczny makijaż i dodatki w postaci czarnych kolczyków świetnie ze sobą współgrały. Pierwsza dama i tym razem postawiła na skromną fryzurę, czyli włosy zaczesane do tyłu i utrwalone lakierem. Mówi się, że biały pogrubia - nie w przypadku tak stylowej garsonki, którą miała na sobie Agata Duda.

Fot. prezydent.pl/Grzegorz Jakubowski/KPRP

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Przybylska musiała zostawić swojego pierwszego męża. Mało kto wie, o smutnej prawdzie, którą skrywał ich związek
  2. Joanna Koroniewska bez ogródek o Katarzynie Dowbor. Napisała wprost, co myśli o teściowej
  3. Spod gruzów wyciągali kolejne ciała dzieci. Potwierdziły się tragiczne doniesienia dot. ofiar śmiertelnych po wybuchu na południu Polski
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Niebawem emerytury na pół gwizdka. ZUS nie owija w bawełnę - nie ma co liczyć na przyzwoite emerytury

Źródło: Prezydent

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News