Media przekazują radosne wieści z Pałacu Prezydenckiego. Agatę Dudę rozpiera duma z córki

Media przekazują radosne wieści z Pałacu Prezydenckiego. Agatę Dudę rozpiera duma z córki Źródło: Screen / YouTube/ Telewizja Republika

Agata Duda na każdym kroku zaznacza jaka jest dumna ze swojej córki. Kinga Duda radzi sobie wspaniale z akademicką karierą. Media przekazały niedawno kolejne radosne wiadomości z Pałacu Prezydenckiego.

Agata Duda bardzo często podkreśla to, jaka jest dumna ze swojego dziecka. Kinga Duda odnosi bowiem ogromne sukcesy naukowe i świetnie radzi sobie na uniwersytecie. Media obiegły ostatnio kolejne wesołe wiadomości z Pałacu Prezydenckiego związane z córką prezydenta. 

Agata Duda dumna z córki 

Agata Duda skończyła filologię polską na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i jest z zawodu nauczycielką. Nic więc dziwnego w tym, że bardzo mocno zależy jej na tym, żeby jej córka również zajęła się karierą akademicką i zdobyła wyższe wykształcenie. 

Młoda córka prezydenta bardzo ambitnie podeszła do swoich planów na przyszłość i w celu uzyskania jeszcze szerszego wykształcenia udała się na studia do Stanów Zjednoczonych. Agatę Dudę rozpiera dumna w związku z sukcesami Kingi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Radosne nowiny w Pałacu Prezydenckim 

Kinga Duda jest chlubą swojej rodziny. Nie dość, że skończyła niedawno studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim, to jeszcze później udała się na dodatkowy akademicki kurs na Katolicki Uniwersytet Ameryki, gdzie uczyła się prawa amerykańskiego w Waszyngtonie. Spędziła w USA 3 miesiące i wszyscy zastanawiali się czy nie będzie chciała przedłużyć swojego pobytu. 

Agata Duda była niezwykle dumna ze swojej córki i jej ambitnych planów, ale jednocześnie martwiła się trochę o to, jak jej dziecko poradzi sobie w dalekim, obcym kraju. Ostatnio 24-latka podjęła decyzję odnośnie swojej przyszłości. To, co postanowiła z pewnością ucieszyło jej rodziców. 

Po wizycie w USA, Kinga Duda postanowiła wrócić na stałe do Polski i rozwijać się dalej w ojczyźnie. Agata Duda może więc odetchnąć z ulgą. Matka woli bowiem mieć córkę blisko siebie i móc zadbać o nią w ewentualnej trudnej sytuacji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nogi ugięły się pod znaną posłanką, gdy usłyszała diagnozę dot. jej dziecka. Chciała zabić siebie i maleństwo

2.Użytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotych

Media rozpisują się o ambicji i pokaźnym CV 24-letniej córki pary prezydenckiej. Dziewczyna ma na swoim koncie już kilka odbytych staży, a jej doświadczenia zawodowego mogłoby jej pozazdrościć wielu rówieśników. 

 

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Nagły niespodziewany zwrot akcji w małżeństwie syna Zenka Martyniuka. Radosne nowiny, które ścinają z nóg
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. 20-letnia Julia Wieniawa pokazała gdzie mieszka. Nie każdy chciałby żyć w takich warunkach

Źródło: Super Express

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu