Dlaczego media o tym milczą? Agata Duda miała dość nietypowe spotkanie, sprawa jest bardzo poważna

Dlaczego media o tym milczą? Agata Duda miała dość nietypowe spotkanie, sprawa jest bardzo poważna Źródło: kancelaria prezydenta RP

Agata Duda udała się na bardzo ważne spotkanie. Pierwsza Dama, której często zarzuca się, że nie bierze aktywnego udziału w polskim życiu publicznym, zdecydowała się na odbycie bardzo poważnej rozmowy z duchownymi. Aż dziw bierze, że żadne medium o tym nie mówi.

Agata Duda jest postacią bardzo kontrowersyjną i budzącą skrajne emocje wśród Polaków. Jej miłośnicy ciągle chwalą wielką klasę oraz elegancję, a krytycy zarzucają wielką bierność w najważniejszych dla społeczeństwa tematach. Ku zdziwieniu tych drugich - Pierwsza Dama odbywa czasami bardzo ważne spotkania, które nie są rejestrowane przez dziennikarzy. Jedno z nich miało miejsce w tym tygodniu, kiedy ku zdziwieniu wszystkich żona prezydenta zaprosiła dwóch tajemniczych księży na wyjątkowo ważne spotkanie.

Agata Duda spotkała się z księżmi w wyjątkowo ważnej sprawie. Mało kto o tym wie

Gośćmi Pierwszej Damy w tym tygodniu byli księża Krzysztof Miś i Piotr Jaska ze zgromadzenia orionistów. Tak tajemniczy goście wzbudzili zdziwienie wśród obserwatorów tego, co dzieje się w Pałacu Prezydenckim. Na szczęście, sama kancelaria prezydenta RP wyznała, jaki był właściwie cel wizyty duchownych w murach domu prezydenta.

- Rozmowa dotyczyła działalności dobroczynnej Zgromadzenia Zakonnego Małe Dzieło Boskiej Opatrzności skupiającej się wokół seniorów, osób chorych i niepełnosprawnych, młodzieży sprawiającej kłopoty wychowawcze, czy bezdomnych - czytamy w oficjalnym komunikacie zamieszonym na oficjalnej stronie prezydenta RP.

Rozmowa o ewentualnej pomocy udzielonej kapłanom prowadzącym dom dla starszych i potrzebujących w położonym nieopodal Warszawy Wyszkowie była ponoć bardzo owocna, a rozmówcy dotykali najpoważniejszych kwestii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Duda pomoże potrzebującym?

Nie da się ukryć, że to spotkanie mogło okazać się bardzo potrzebne dla potrzebujących, którzy mają niekiedy dość ciężkie warunki bytowe. Zważając na to, że za rok kończy się prezydentura Andrzeja Dudy, to żona może namówić go, aby wspomógł księży w ich misji niesienia pomocy. Można zakładać, że traki ruch ze strony pary prezydenckiej zwiększyłby szansę Andrzeja Dudy na reelekcję.

Sama Agata Duda nie skomentowała swojego udziału w spotkaniu, zachowując przy tym czystą klasę i pokazując, że można czynić dobro, jednocześnie się z tym nie afiszując.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Gwiazda "M jak Miłość" przeżyła wielką tragedię. Cały jej świat zawalił się w jeden wieczór. Będziecie płakać
  2. Spektakularna metamorfoza Anety Zając. Tak dobrze gwiazda Polsatu jeszcze nie wyglądała. Opadną wam szczęki z wrażenia na ten widok
  3. Zapowiada się spektakularny rozwód. Królowa Elżbieta w centrum ogromnego skandalu
  4. Lincz na Dominikę Gwit za film o higienie intymnej. Tym razem grubo przesadziła?
  5. To za niego wychodzi za mąż. Gwiazda "Barw Szczęścia" pokazała zdjęcie narzeczonego
  6. Absolutny brak człowieczeństwa. Para skatowała na śmierć dwoje niepełnosprawnych dzieci, a ich zwłoki potraktowała jak śmieci  
     

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News