Tak Agata Duda ubrała się na spotkanie z królową Elżbietą. Nikt nie mógł oderwać od niej wzroku

Tak Agata Duda ubrała się na spotkanie z królową Elżbietą. Nikt nie mógł oderwać od niej wzroku Źródło: youtube.com/onet

Agata Duda po raz kolejny wykazała się wielką klasą. Pierwsza dama, która towarzyszy mężowi w trakcie wizyty w Wielkiej Brytanii, spotkała się z głową Zjednoczonego Królestwa - królową Elżbietą II. To, co założyła na tak ważne spotkanie, przyciągnęło oczy wszystkich.

Agata Duda jest uważana za jedną z ikon polskiej mody. O ile pierwsze damy miewały czasem problemy z dostosowaniem się do obowiązujących trendów, o tyle małżonka obecnego prezydenta oraz Jolanta Kwaśniewska zawsze pokazują się z dobrej i bardzo reprezentatywnej strony. Duda, która była ze swoim mężem na spotkaniu z Elżbietą II, zrobiła niesamowite wrażenie swoim strojem. Zachwycona mogła być nawet brytyjska monarchini, która jest znana ze swojego zamiłowania do stylowych kreacji.

Agata Duda wizytuje w Wielkiej Brytanii. Niesamowita kreacja olśniła nawet królową

Spotkanie polskiej pary prezydenckiej z najważniejszą osobą na Wyspach Brytyjskich było szansą dla Agaty Dudy, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Żona prezydenta nie zawiodła i w Pałacu Buckingham gościła w bardzo eleganckim czarnym płaszczu, który wprost idealnie podkreślił jej zgrabną sylwetkę. Dzięki dobremu krojowi ukochana Andrzeja Dudy odsłoniła swoje nogi, co zwróciło uwagę wszystkich na spotkaniu.

Nie da się ukryć, że tak elegancką stylizacją poruszona mogła być nawet sama Elżbieta II, która docenia eleganckie kreacje. Polska pierwsza dama mogła zrobić wyłącznie dobre wrażenie, zważając na to, że paparazzi i dziennikarze bardzo chętnie robili jej zdjęcia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wzruszająca wizyta pary prezydenckiej w Anglii

Powodem podróży pary prezydenckiej do Londynu jest szczyt NATO. Zanim jednak para prezydencka zjawiła się w pałacu Buckingham, zdecydowała się na wzruszający gest odznaczenia 97-letniego pilota Jana Stangreciuka, który walczył w bitwie o Anglię.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazdor polskiego "Mam Talent". Miał tylko 30 lat
2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

– Dziękujemy za bohaterstwo, za ten widomy znak, który panowie swoją walką i postawą dawaliście, kim są Polacy. Dawaliście od początku do samego końca swojej służby wojskowej świadectwo, że Polacy niezłomnie będą walczyli o wolną i niepodległą ojczyznę, zawsze będą o niej pamiętali i nigdy nie będą szczędzili dla niej krwi, także gotowi przelać krew za wolność innych – mówił Andrzej Duda.

twitter.com/grzegorz dabrowski‏

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tradycyjna sałatka jarzynowa nie musi być nudna! Wystarczy, że dodasz do niej jeden sekretny składnik, prawdziwe niebo w gębie
  2. Na jaw wyszły nowe, intrygujące fakty o Łukaszu z kłem narwala. Szczegóły wielu mogą zadziwić
  3. Prababcie stosowały prosty przepis na genialną odżywkę do włosów. Mało kto o nim pamięta, a daje rewelacyjne efekty
  4. W Radio Maryja odlecieli. "Tadeusz Rydzyk nowym wyklętym"
  5. W 2020 roku ZUS zabierze ci FORTUNĘ. Składki zjedzą sporą część twojej pensji

źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News